Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség kellene! Külön...

Bajnaililla kérdése:

Segítség kellene! Külön háztartások de még is csak az egyiknek van háza? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mivel már elég rég óta Sims-ezek, de még ilyennel sose foglalkoztam.. Szóval: Van egy családom: Apa, anya, gyerek.. A városban nem volt túl sok tini lány.. És beköltöztettem egyet.. Mivel kellet a szalagavatóhoz. És ebben a családban van: anya, fiú gyerek, lány gyerek.. És azt szeretném ha ez a két család csak lakótárs lenne, mert építettem nekik egy saját házat, hogy ott szépen éldegélnek stb. Ami persze az 1. háztartás tulajdonában van. Hogy lehet azt megcsinálni, hogy "albérletben" éljenek abban a másik házban? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2014. dec. 5. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ha meg van a leszáll az éj akkor rámész a város szerkesztőben és a katalogusban van és a házak között van vagyis a második ikon és ha azt megtaláltad akkor tetszésed szerint kiválaszhatód és berendezheted
2014. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A házak már megvannak, meg le is vannak téve csak nem tudom a 2. családot beköltöztetni..
2014. dec. 6. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A simek barátkozzanak meg és aztán kattins arra barátságos és kérje meg hogy költözzön be aztán pedig kiválaszhatód hogy még sim költözön be ha még sem jutotál előréb akkor nézd meg ezt https://www.youtube.com/watch?v=rBoMCqbYW2Q&list=UUgjx3UV_HS.. 1:41-től
2014. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!