Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen komolyabb exklúzív...

Milyen komolyabb exklúzív játékok érkeznek az újgenerációs gépekre?

Figyelt kérdés

Konzolvásárláson töröm a fejem, de nem tudom melyiket vegyem. Mindkettő tetszik tehát csak a játékok a fontosak.


Mindenhol csak végeláthatatlan listákat látok vagy nem update híreket.


Nem voltam soha konzolos tehát nincs viszonyítási alapom.


Szeretem a könnyed RPG ket a kalandjátékokat FPS eket, autós játékokat. Az online része is érdekel, tehát Magyarországon támogatott online szolgáltatások is érdekelhetnek.

Mozgásérzékelős játékok nem érdekelnek.

Tehát ha tudtok irni 15-20 játékok mind 2 konzolra vagy segíteni abban melyik lehet jó nekem légyszíves írjátok le.



#játék #PlayStation 4 #Xbox One #milyen konzolt vegyek
2014. dec. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Xbox-ra érkezik a halo 5,crackdown 3,gears of war 4
2014. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Xbox One

megjelent: Forza Motorsport 5, Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, Halo: The Master Chief Collection

érkezik: új Gears of War, új Crackdown, Halo 5: Guardians, Fable Legends, Quantum Break


PS4

megjelent: The Last of Us, inFamous: Second Son

érkezik: Bloodborne, Uncharted 4: A Thief's End, Until Dawn, Persona 5, The Order: 1886, új Yakuza

és már elkezdték a Gran Turismo 7-et, egy új God of War-t, pre-alpha fejlesztésnél tart a Drawn to Death

2014. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam a lényegi címeket összeszedni szóval ilyen Killzone: Shadow Fall-t, Killer Instinct-et meg hasonlókat nem írtam le
2014. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ps4 : ezek vannak : GTA 5 feldogozás , Killzone

Lesznek : Grand Turismo 7 , Uncharted 4


Wii U : ezek vannak : Mario Kart 8 ( az év családi játéka és a év verseny játéka ) , Legend Of Zelda Hyrule Warriors, Super Smash Bros . ( az eshop-ban egy nagyon jó rpg EarthBound ) .

Érkeznek majd : Monster Hunter 4 Ultimate , Splatoon , Captain Toad , Star Fox , Metroid , Legend of Zelda , Devil Third


Xbox One: Halo Master Chief Colletion , Forza Horizon 2 , Proect Spark , Kébőbb : Halo 5 ( bár arra azt mondják nem lesz olyan jó ) ,

2014. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ps4 : ezek vannak : GTA 5 feldogozás , Killzone

Lesznek : Grand Turismo 7 , Uncharted 4


Wii U : ezek vannak : Mario Kart 8 ( az év családi játéka és a év verseny játéka ) , Legend Of Zelda Hyrule Warriors, Super Smash Bros . ( az eshop-ban egy nagyon jó rpg EarthBound ) .

Érkeznek majd : Monster Hunter 4 Ultimate , Splatoon , Captain Toad , Star Fox , Metroid , Legend of Zelda , Devil Third


Xbox One: Halo Master Chief Colletion , Forza Horizon 2 , Proect Spark , Kébőbb : Halo 5 ( bár arra azt mondják nem lesz olyan jó ) ,



Bár én igazán a 3DS ajánlom neked

3DS : ezek vannak : Monster Hunter 3 Ultimate ( RPG ) , Mario Kart 7 ( versenyzős ) Legend Of Zelda Ocarina of Time 3D ( Kaland )

Legend Of Zelda A Link Between Worlds ( RPG , Kaland ) ,

Pokemon X/Y ( RPG ) , Pokemon Alpha Sapphire / Omega Ruby( RPG ) , BMV M3 Challenge ( versenyzős ) , Call Of Duty Black Of Ops 2 (FPS)

Heavy Fire (FPS) , Super Samsh Bros 3DS

Lesznek : Monter Hunter 4 Ultimate ( RPG )

Szerintem 3DS van a legtöbb rpg . + 3D képernyő.

2014. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!