Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-ban melyik Rogue most a...

Hamacsim kérdése:

Wow-ban melyik Rogue most a legerősebb? 6. 0.3 patch

Figyelt kérdés
Eddig sub voltam de észrevettem, miközben néztem a nagyobbakat hogy egyik se sub , mert elvileg nerfelve lett. Kérdés akkor melyiket válasszam második talentnek?

2014. dec. 12. 22:06
 1/1 anonim válasza:
Az Assa-t javaslom de ha tudod használni a Combat is jó a sub addig jo meg el nem CDzel ha azt tuleli valaki utana mar igen nehezen vered el.A Combat egy igen nehéz talent azt igazán tudni kell használni de ha tudod akkor szinte verhetetlen.Az Assa mar könnyebb de némi tudást igényel (természetesen).En azt mondom próbáld ki mindet hisz ez ember függő lehet hogy sok idő de után megtudod mit tudsz használni.2-3 napign Assa,2-3napig Combat mind a 2nek nezz utana rendesen es utana latod h melyik milyen.
2015. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!