Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Skyrim...

Mi a véleményetek a Skyrim nevű játékról?

Figyelt kérdés

2014. dec. 13. 22:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett jó story tipikus elder scroll minőség iszonyú jó volt csak ajánlani tudom !
2014. dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép és dinamikus a harcrendszere, a maga módján. A történet és a tartalom rpg-hez képest borzasztó.
2014. dec. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl van hype-olva. Jó játék, de messze nem az az RPG-messiás, ahogy beállítják.
2014. dec. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Drone007 ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, és döntsd el magad. Itt mindenki a saját szubjektív véleményét tudja csak elmondani. Nekem például nagyon bejött. Órákig el lehet benne bóklászni anélkül, hogy bármi célod is lenne, de számtalan küldetés és mellékszál is van, ami vezethet.

A grafikája nagyon szép, a harcrendszere is elfogadható, és magát a játékot is számtalan mod-dal lehet feldobni, ami nagyon sok lehetőséget jelent.

2014. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
a morrowind 100x jobb volt :|
2014. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc RPG játékom, steamen 456 órám van előtte pedig törtön játszottam vele, és még ma is játszom. Nagyon jó játék!
2014. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó folytatása az Oblivionnak.

Tetszik benne hogy az előző részekkel ellentétben itt már a legtöbb csoportba ütközés nélkül lehet csatlakozni, csak egy-két kivétel van, mint például Imperial - Stormcloak sereg, vagy a Dawnguard - Volkihar klán.

Van amiben jobb, van amiben gyengébb a korábbi részeknél. Összességében nagyon szerettem, nem értem, másnak mi baja van a történettel és a tartalommal. Enynire kidolgozott fantasy univerzumot nemigen láttam a Gyűrűk Ura óta.

2014. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem értem, másnak mi baja van a történettel és a tartalommal"

Én írtam azt, szóval ha már megszólítottál, válaszolok is. Önmagában véve egyáltalán nem rossz játék, én is játszottam vele elég sokat, és mint crpg elég nagy élményt nyújt más sorozatokkal ellentétben. Mint Elder Scrolls játék azonban eléggé le lett butítva. Az egész fejlődés és képességrendszert az akcióra helyezték, tulajdonképpen akciójáték lett, rpg elemekkel, holott a sorozatnak akciórpg-nek illene lennie. Egyik rész sem volt hibátlan, nekem az tetszett volna, ha megtartanak néhány dolgot, és azt ágyazzák bele az új részbe. Nem így történt. A történet egyszerűen silány, erre nincs mentség, a sárkányos harcok papíron sokkal jobban mutatnak, mint kivitelezésben. A legtöbb sárkány egyszerűen szánalmas, a harcok kiábrándítóak. A lore rendben van, mint mindig, de az nem a Skyrim érdeme, hanem a sorozaté. Ha nem herélik ki a fejlődésrendszert, és elfelejtik az erőltetett sárkányos szálat, akkor elégedett lennék vele, de sajnos ez a játék már a tömegnek készült, és nem az "rpg veteránoknak".

2014. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Any@dat a skyrim a vilag legjobb jateka te meg utolso szerintem egyik reszen se jatszotal csak lattal youtubon 1-2 videot rola ****fejű.
2014. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsi fiam, majd ha lesz vitakészséged és szókincsed, akkor próbáld újra, mert így csak magadat égeted.
2014. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!