Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak?

Mivel játsszak?

Figyelt kérdés
Kérdezem én tőletek. Eddig 2 évig WoToztam, azelőtt Metin2, Gates Of Andaron, Mu Online-t jártam be. Meg persze sok-sok nem online játékot is függtem, Pl:(Skyrim, Fallout3,AC-k). Mostanra itt vagyok az újdonsült I7-es vasammal, és nincs semmilyen játék ami lekötne. A WoTot már unom, szeretnék valami extrém, no lifeoltató játékot függeni, ami elveszi azt a maradék életemet is ami eddig is volt, vagy nem. Nagyon érdekelnek az ilyen Survival típusú, lootolgató, építgetős játékok, amit egészen a Minecraftól, a Terrárián át, a Ruston, 7 Days-ig míveltem. Most, hogy kiadták a 7 Days-ra az alpha 10-et, azóta 3db forgétól lagol a játék amikor égnek. Pedig GTX 750-em van... Hát ez van. Mostanra nem maradt semmi ami lekötne és elterelné a robotos hétköznapokról a figyelmem. Sportolni nem fogok, más hobbit nem választok, amúgy is egy mizantróp, antiszociális egyed vagyok. Várom az orákulumi, mindent megmondó hozzászólásokat. 16F.

2014. dec. 14. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alien Isolation


Assassin's Creed II/Brotherhood/Revelations/III/IV Black Flag


Battlefield Bad Company 2


Call of Duty 4 Modern Warfare/Modern Warfare 2/Modern Warfare 3/Ghost


Dragon Age Origins


Far Cry 3


Grand Theft Auto IV/Episodes From Liberty City


Mafia II


Mass Effect/II/III


Need For Speed Rivals


Ryse Son of Rome


Tomb Raider (2013)


Torchlight


The Witcher 2 Assassins of Kings

2014. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!