Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jeleket használtok a...

Milyen jeleket használtok a Kent-kupé kártya játékban?

Figyelt kérdés
(Csak az írjon, aki ismeri a játékot!)
2010. febr. 1. 20:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Hali, egy kisebb trükk: meg van beszélve egy jel, például szemöldök húzogatás vagy bármi arccal elvégezhető mozzanat.


Megbeszéled a társaddal hogy miután észreveszi a jelet várjon még egy kicsit, amig te lecsapsz egyet az asztalra. Ilyenkor a legtöbben azt hiszik hogy csak be akarod őket etetni. Tényleg így van. :D


De a társad bemondja hogy KENT, és azt fogják hinni hogy az asztalracsapás a jel... Közben meg nem. És így a következő körben akármikor bekamuzhatsz egy SIMA asztalracsapást és így +4 pont :D Remélem érthető volt. Have Fun

2010. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
47%
Ismerem, profi vagyok pár sráccal/lánnyal benne:D
2010. jún. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Mi négyen szoktuk játszani a szőnyegen ülve. Hosszú ideig bevett jelünk volt, hogy: a játék elején pl. törökülésben ültünk le. Aztán akinek meglett a 4 egyforma lapja, testhelyzetet változtatott, pl. fölhúzta az 1ik lábát, stb. Abszolút nem feltűnő, a többiek marha sokáig nem jöttek rá :D
2011. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
nekem nagyon be szokott jönni az a jel, hogy amíg nincs kent addig csukva van a szád, ha megvan, akkor kinyitod, egyáltalán nem észrevehető :D
2011. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
67%
Én azt mondom, tök mindegy, h milyen jelet használtok. Ha odafigyeltek egymásra, akkor a szemetek villanásából látjátok, hogy a másiknak kentje van. Mi sokszor már nem is használtuk a jelet, csak rám kellett néznie és tudtam... :)
2011. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt már hogy ha megvolt a kent pörgettünk egyet a kártyapaklin, vagy olyan is hogy ahogy fogtuk a kártyalapot, "eltartottuk a kisujjunkat", de egyszer volt olyan is hogy egymás keresztnevét mondtuk, persze a többiek hamar rájöttek de addigra már megvolt a pont. Ez utóbbinál meg is vádoltak, hogy ez csalás, pedig most olvastam a játékszabályban, hogy akár azt is csinálhatod, hogy szólsz a másiknak hogy mondja be a kentet. Persze az úgy nem izgalmas.


Lehet jellegzetes mondatokkal is próbálkozni, ami beleillik a szituációba, de ezekre is hamar rájönnek a többiek.


Nálunk volt már szemüveg érintés (mindketten szemüvegben voltunk), orr-ráncolás, meg a személyünkre jellemző mozdulat.


Van egy barátnőnk aki nem valami jó ebben a játékban, mert nem figyel oda és nem veszi észre a jelet. :D De azért persze vele is játszunk, pedig ő mindig mondja hogy játsszunk valami mást. :D Ez a játék nagyon szórakoztató, az egyik kedvencem :)

2011. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
az is lehet jel, hogy eszszerűen nem cserélsz több lapot. A játék során mindig direkt cserélsz, ha nincs szükség rá akkor is és amikor egyszer abbahagyod az jelzi a kentet.
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*egyszerűen
2012. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
A legeslegbefutóbb: normálisan csukottszájjal rágóztok, aztán ha kent van elkezd az, akinek kentje van nyitott szájjal rágózni (persze csak diszkréten) :D Nem lehet rájönni! ;)
2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
mi mindig kettő jelet beszélünk meg.egyik amelyiket tényleg akkor használjuk mikor megvan, és a másikat, mikor csak be akarjuk őket ugratni. olyanokat szoktunk pl, hogyha megvan akkor elkezdek olvasni egy újságot,vagy annyit mondok hogy "nem hiszem el, hogy nem raknak már olyat ami nekem kell.." legtöbbször hanggal jelzünk,mert akkor nem kell egymásra néznünk, ami a másik félnek gyanús lehet,valamint akkor is tudom, hogy a társamnak megvan, ha nem mindig őt nézem.
2013. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!