Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől akad (lag-ol) a Skyrim...

Mitől akad (lag-ol) a Skyrim néha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Tegnap újraraktam a skyrimet, mert már pár hónapja nem játszottam vele, mert úgy voltam hogy addig nem játszom, amíg ki nem jön a dlc-k re is a magyarítás, de mégsem várok addig a játékkal.

Az lenne a gondom, hogy néha akad egyet a játék. Tehát fut szépen a legmagasabb beállítások mellett v-sync-el stabil60 fps-en v-sync nélküli beállításoknál 150-90 fps, de néha akad egy nagyot kb fél másodpercre, min gyorsmentésnél, de nem olyan sokáig.Ezt random csinálja de, elég sokszor 10 percen belül minimum egyszer. (nem a gépemmel van a gond, mert az bőven megfelel a játékhoz).

Mikor utoljára fel volt rakva a játék és játszottam, akkor is ez a hiba jelen volt, de találtam valami megoldást, vagy fixet, már nem emlékszem és ez orvosolta a hibát, de a meghajtó, amin a modok mentések stb... voltak megsérült és elvesztek az adatok, ezért nem tudom, hogy mi volt az a mod, vagy akármi amelyik segített.

Most felraktam a Skyrim Startup Memory Editor-t és az SKSE.ini fájlba beírtam a paramétereket ([Memory]

DefaultHeapInitialAllocMB=768,ScrapHeapSizeMB=256), de a hiba megmaradt, emlékszem volt még valami, de már nem tudom hogy mi volt az ami segített.

(remélem érthetően írtam le )

Ha ismeritek ezt a hibát, akkor légyszíves írjátok meg a megoldást.

Nagyon köszönöm!!



2014. dec. 17. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!