Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Skyrim) A sárkánylélek...

(Skyrim) A sárkánylélek elvételéhez milyen körülmények/erők/szint/hatás/küldetés/stb. kell?

Figyelt kérdés
Lehetőlek az összes feltételt írja le valaki...

2014. dec. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell ölnöd a sárkányt és egy bizonyos közelségen belül kell maradnod hozzá. Az első lelket azután kapod meg, miután visszatértél Whiterunba a sárkánykővel. A Jarl elküld megnézni egy bástyát egy kisebb csapattal miután onnan egy ideje nem érkezett hír. Amikor odaértek, kiszalad egy őr és megérkezik kis idő múlva a sárkány is.El kell pusztítani, utána pedig közel állsz hozzá. De ha jól emlékszem küldi nélkül is működik, de az elején olyan alacsony szinten vagy, hogy nem érdemes sárkányokra vadászni külön. Lőjetek le ha tévedek. :)
2014. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha barlangokban barangolsz és találsz írást a falon mely világítani kezd, ahhoz is sárkánylélek kell, hogy használni tudd a varázst. Amikor megtalálod megtanulod de, hogy használhasd kell hozzá rendelni egy sárkánylelket.
2014. dec. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:
Vannak olyan sárkányok a játékban, amik csak egyszer ölhetők a lelkükért (többször is megölhetők, de a lelküket csak egyszer tudod elszívni). Ezek a helyszinhez kötött sárkányok, azokon a helyeken lelhetők fel, amit a térkép is jelez. Viszont a random sárkányok (utazás közben, vagy falvakat támadnak) lelkei bármikor elszívhatók.
2014. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SteveSolar válasza:
25%
Nem értem. Miért válaszoltok, ha nem tudtok semmit? xD Nem kell semmi küldi, sárkányt mindig érdemes ölni, a "barlangi falakat" Dragon Wall-nak hívják, és az írás angolul Dragon Tongue, sárkányul Dovahzul(itt tanulhatod is: [link] a szó rajta, az úgy nevezett Word of Power, amivel a sárkányok nyelvének erejét idézheted meg, és a használatához kell egy sárkány lelke/megértése(lsd Greybeards) Btw, a barlangok az un. Dungeon-ök, temetkezési helyek. Bocsánat az elején való hülyézésért, nem kell 11 éves kockának nézni, közelebb vagyok a 17-hez már mint a 16-hoz, csak szeretem az Elder Scrolls szériát, és szeretem magam beleásni... remélem segítettem. És tényleg bocs a kirohanásért:D járjatok utána Youtube-on vagy Skyrim wikin. Angol helyek előnyben:D
2014. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!