Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez a World of Tanks játékosokh...

Ez a World of Tanks játékosokhoz szól. Nem tudom eldönteni, melyiket vegyem. Löwe vagy T34? Kérnék indoklást is, ha lehetséges, kíváncsi vagyok, melyik, miért jobb? Elsődleges cél természetesen a kreditszerzés.

Figyelt kérdés
Ha már ezt megkérdeztem, akkor egy másik kérdés: Ferdinand vagy JPanther II ?

2014. dec. 20. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

semelyik, inkabb premium fiok

a kuldetesekbol boven jon penz, ocsem tobb millat szedett ki agyatlan farmolas es prem jarmu nelkul, sot prem fiokja is csak hebe-hoba volt

2014. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
Attól függ abban igaza van az 1. válaszolonak hogy a prémium accunt joban megéri. Amugy T34 : átlőhetetlen torony, jó sebzés és átütés , Löwe :/ KB arra emlékszem hogy allemezét szétlövik , a tornya se valami kemény
2014. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Farmolásra mindkettő jó, a kérdés, hogy melyik ág jön be jobban, mert akkor azt venném. Pl. t10-es tank legénység képzése miatt.
2014. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!