Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends ( LoL)...

A League of Legends ( LoL) nevű játékban mitől függ hogy egy meccs után mennyi pénzt kapok? És ezeket honnét lehet tudni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzt? milyen pénzt? IP-re gondolsz, vagy exp-re?
2014. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát gondolom ip-re..
2014. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénzt játékon belül idővel, tárggyal, last hittel meg kill/assist-tal kap.


IP az teljesen más. Nem tehetek róla, hogy van aki nem tudja rendesen megfogalmazni a kérdését.


Az IP függ: eltelt időtől, killek számától, a két csapat killjeinek a számától (ha azonos, kiélezettebb a helyzet, több IP), beesett tornyok számától (ha mindkét félnél sok a beesett torony több IP), a leölt sárkány és baron nashor számától. Elég sok minden befolyásolja.

2014. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos rosszul fogalmaztam meg, én arra gondoltam amiből lehet hősöket vásárolni, annak mi a neve? És mivel szerezhetek abból a legtöbbet PvP vagy ez a porós?
2014. dec. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!