Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állítva volt az xboxom véletle...

Állítva volt az xboxom véletlenül meg lett lökve azóta ha állítva próbálom piros ledet produkál lehet ebből komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Egy két éves kissrac lökte meg (nem dőlt el) és még erős se volt. Fektetve működik állítva nem (mindig fektetve használtam csak most volt állítva). Xbox360 Arcade rol van szó. Bocsi a helyesirasert telorol vagyok :)

2014. dec. 23. 19:26
 1/7 anonim válasza:
Hány kis "rész" világít pirosan?
2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először mind a 4 most meg 3 és a negyedik nagyon halványan.
2014. dec. 23. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen volt hogy ki vagy hogy döntötte le hacsak nem az volt tanulság hogy ne engedjünk gyerekeket ilyen közelébe. Valószínűleg megsérült valamelyik procinak a lába, használd fektetve és ha szerencséd van nem lesz vele gond de szerintem nagyobb rá az esély,hogy egyszer csak megadja magát. Arra mindenképpen figyelj hogy ne zavarja semmi a hűtését illetve ne legyen a radiátoron stb ezek rontják az esélyét.
2014. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha 4 akkor próbálj meg venni / megigazítani / megjavítani a grafikai csatlakozókábelt, ha 3 akkor vidd el szervízbe vagy nézesd meg valakivel.
2014. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy a kábel rossz, vagy megsérült benne a grafikus kártya / valami.
2014. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. 2009es darab lassan amúgy is next genre akartam váltani. Amíg bírja használom (bár már most is agyon karcolja a CD-ket) aztán váltók. Másik kérdés hogy ha ne adj isten megadja magát jó ötlet lenne next gen helyett egy évre ps3 ra váltani?
2014. dec. 24. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, én már csak nextgent vennék.
2014. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!