Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol legerősebb adc-k most?

Lol legerősebb adc-k most?

Figyelt kérdés

A metára gondoltam ,Kogmav és Corki még benne van?Tudom minden adc erős de a meta sem véletlenül lett kitalálva :)

Ja amugy Silver 2 vagyok 580 normal,120-on valamennyi ranked winnel,megvan Vayne,Ezreal,Sivir,Ashe,Tristana adc



2014. dec. 24. 08:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy legerősebb. Minden champion-t counter-eli valamelyik. Ha jól tudod használni. mind erős tud lenni. De nekem ami eddig nagyon tetszett Draven, Varus, Koghav.
2014. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Heló!


A metanal sokkal fontosabb, hogy mennyire tudsz játszani a hőssel illetve hogy melyen a csapatod összeállítása. Teszem azt, hiába lenne mondjuk Kog Maw a legjobb adc jelenleg, ha oylan supportod van boton, ha mondju ka csapatod nem tud megvédeni - főleg boton -, a teamfightokat sorra buknátok, hiába lenne minden bajnokotok "epic".

Szeritnem egy olyan játékos, aki több hónapon, esetleg éven át küzd egy adott bajnokkal, többet ér, mint egy, mindig a meta felé hajló valaki, aki ezért mondjuk max hetekig haszánl valakit.

Jó példa erre, hogy dia-ban és flejebb is van, aki mondjuk aatroxxal játszik szinte csak, vagy vladdal... és nem érdekli, mit mondanak róluk, hiszen a tudása elég magas szitnen vna ,hogy jól reagálja a helyzeteket, viszont van egy-két mási khős is ksézletében, akit elővehet, ha az össszeállítás így kívánja.


Visszatérve a kérdésre - kiegészítve párral:

Corki kapott egy kis nerfet, de továbbra is elképesztően jó poke-os earlyben, és votlaképp a meccs többi részében is remekül állja a helyét, akár vesztes helyzetben is. Ha képes vagy uralni am eccset, elképesztő sebzést lehet bevinni vele, ráadásul messziről.

Draven erős volt, erős most is és az is lesz. Cserében rettentő nagy odafigyelést és skillt igényel, hogy tökéletesen kihasználhasd.

Kog Maw az az adc, aki szerintem duo botlane kötelező. Roppant sebezhető, ha solozol szeirntem jól gondold meg, viszed-e.

Quinn az egyik legjobb 1v1-es képességekkel rendelkező hős, topra is érdemes vinni, agesszív stílus előnyben, ráadásul nem igen populáris, jó ksi meglepetés.

Twitch mellé ugyancsak erősen javallott nála viszonta pozíció és a megfleelő belépő a legfontosabb, hiszen amint megjelensz, rajtad az "ölj meg" tábla, ha van esze az ellenfélnke, nem kockáztatja az ultidat.

Caitlyn elég biztos tipp. Hatalmas range, nagy sebzés - passzív ftw -, jó menekülő skill és az ultija voltaképp biztos találat. Hátráyna visoznylagos egyszerűsége, "odaállok és lövök", illetve hatlamas sebzését ellensúlyozandón papír.

Jinx remekül kombózható a supprotokkal és a csapat többi tagjával, stackelése és passzívja révén igazi giylkológép. Neki is elég 1-2 fraggel ellőgnia, hogy büntessen. Hátránya, hogy a menekülő skilek - ami kegyben ugye "elkapók" is -, skillshot iletlve időzítés igényesek, ha nem érzed őket, roppant hátrányba kerülsz.


Itt van még egy kis segítség: [link]


Jó játékot!

2014. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meta szerint: Corki, lucian, graves. De nem ajánlott csak a metára hagyatkozni, könnyen odaverhetnek emiatt egy counterrel. Graves kimondottan az adc-k közt is kiemelkedő burst miatt ajánlott.
2014. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Metában most Lucian, Corki van benne nagyon, illetve Tristana még (bár kapott ő is nerfet, ha jól tudom..).
2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hi im gosu.. only vayne :DD
2014. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vayne early-ben nagyon gyenge, late-ben nagyon erős. Nem igazán balanszos xD
2014. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 koviberci válasza:

Szia!

Szerintem adc-k közül nincs olyan hogy legerősebb, ezt cska úgy mondthatod ha a team-ről beszélsz, pl. ez az adc jobban illik a csapatába mint a másik csapat adc-je.

Szerintem rankeden mindig írd a supportodnak hogy kivel jössz és hogy kit pickeljen ha tud.

Azért mondok egy-két dolgot az adckről.

Mostanában a metában nagyon ott volt Lucian, és nem véletlen, bár most kapott nerfet. Hihetetlen jó a passzívja ha kihasználod nagyon tudsz darálni vele.

Corki szintén nagyon op, earlyben jól lehet evle pokolni, mid és late gameban sem gyengül el. Teamfightokat nagyon lehet vele hozni.

Jinx szintén nagyon benne van a metában hiszen nagyon sokoldalú.

Gravest is ajánlom mert nagy burstje van és teamfightokat is egyszerű vele hozni.

Vayne lategamje szinte az egyik legjobb, de ezt kompenzálja az early gameja ami nagyon gyenge.

Ezrealnek az egyik, ha nem a legerősebb az early game, nagyon agresszívan lehet vele játszani, ha a supportod tud követni. Szerintem nagyon jó pick.

Dravenhez nagy skill kell, mert nem egyszerű, és a teamfightokat se olyan könnyű hozni, ha nincs benned az hogy merre fog esni a balta anélkül pedig halott vagy.

Caitlyn nagyon egyszerű, talán a legkönnyebb. Nagyon sokoldalú hős, lehet agresszív push-push-push és torony alatt leszeded őket, de lehet defenzív is hogy csak last hit, mert torony alatt is jól farmolsz. Mid és Lategamje szintén nagyon erős, viszont eléggé papír vagy. Teamfightokban figyelj arra hogy ne kerüljön közel hozzád senki, ha az enemy teamnek van bruiser-e, aki rád ugrik rögtön ugor el a E-vel, tegyél magatok közé egy trappet (W) és kiteolj. Caitlynnek van egy rejtett passzívja, ami a passzívodat erősíti egy mértékben, ami ugye az hogy stackkelődik a lövésed és a végén egy headshot lövés lesz ami sokkal erősebb. Ha ezt bokorban csinálod akkor duplán stackelődik, azaz 1 helyett 2-őt kapsz. Ha tudsz minidg keresd a bokrokat.

witch early game nagyon erős az E-d miatt. Viszont nagyon fokuszolnak téged szóval nem egyszerű.

Tristana szintén erős earlyben és late game se gyenge.

Kogmaw nagyon erős, viszont sebezhető, nem viheted akármilyen supporttal, inkább akkor vidd ha duózol mert ahogy ezt már mondták könnyen leszednek ha egyedül vagy.

2015. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!