Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik wotban a legjobb arty...

Desiderius kérdése:

Melyik wotban a legjobb arty saját tapasztalatok szerint?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 14:55
 1/9 xperialaci ***** válasza:
41%
Ne artyval jatsz. A legundoritobb dolog amit tehetsz a wotban. Tudod milyen idegesito amikor beledlo az az arty aki a palya szelen szarik es csak klikkelgeti a palyat? Hala Istennek amugysem tul jo egyik arty sem amig nem eleg skilles vagy felvan szerelve ra valamilyen felszereles. Szoval mar nem azert mondom de ha itt gyikon ilyet kerdezel nem is lehetsz valami jo jatekos es ha artyval jatszol csak rosszabb leszel ;). De amugy a 10es orosz obj 261 sztem a legjobb, bar egyik 10es arty sem rosz . 8 astol felfele az igaziak. DE MEGEGYSZER MONDOM HOGY NEM AJANLOM OKET. ROSSZ STATOD LESZ (valoszinuleg) es csak szidni fognak. Gyakran a csata 1. Perceben kinyir valami light vagy csak egyszeruen felspotol es az ellenseges arty kiszed tovabba nem is tul izgalmas es elvezetes veluk jatszani. -) fejlessz mast. Ha tenyleg kezdo vagy akkor meg keress szakasztarsakat , klanokat , nezz sok videot mert ha nem akkor szamlalhatod az eveket amig valamit is elersz ebben a jatekban :) . (csak egy jo tanacs)
2014. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xperialaci ***** válasza:
8%
Amugy a jatekbeli nevem hongari. Ha segitsegre van szukseged vagy szakaszozni akarsz akkor csak hivj meg vagy irj uzenetet. Megtanitalak heavyvel meg medekkel jatszani. Meglatod majd az a jo ;)
2014. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én a statisztikáimat pont arty-val javítottam fel. ;)

Egyébként a játéktudásom is javult vele, sokkal kevesebbszer lőnek ki, amióta ismerem az arty-kat!

Aki szerint csak klikkelgetést jelent az artyzás, az amúgy elég béna lehet a játékban velük!

2014. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Stef87HUN válasza:

Kedves Hongari!

Ha azt hiszed,h artyval olyan könnyű,akkor te vhol nagyon el vagy tévedve... kicsit hintàztazni kell tankot,bemérni magadnak merre van nagyàból... és nem àllva lövöldőzni,mert úhy a legrosszabb artys is kiszed bàrhonnan;) Arty és TD fan vagyok :D csak biztos célpontra lövök. Szal tudd meg,h nekünk sem könnyű,ha jó jàtékosok vannak a pàlyàn,bàr abban igazad van,h könnyű kiszednie egy gyors tanknak :P De jó csapat mellett nem lehet elsuranni.z

2014. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat,kiprobáltam artyzni nem az én stílusom inkább a heavy,is-3-nál tartok is-8-at akarom megvenni csak kell gyűjtenem a moneyt.
2014. dec. 25. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy hiába mondják , hogy undotító az arty attól még benne van a játékban. Ez nem valami cheat.
2015. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
GW E100 :) én szeretem. Persze arty-val is mozogni kell,hogy ne szedjenek ki. T92 is igen jó,tesztszerón próbáltam ki. Amúgy lány vagyok, barátom által ismertem meg a játékot,és artyval tényleg nem olyan könnyű, azzal később "tanultam meg játszani",mint heavykkel :D Szerintem inkább az undorító amúgy, hogy egyes tankok (TD) 2000 sebzést visznek be...
2015. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A valóságban tudjátok mit csináltak a játékbeli arty-k?

Az ellenséges gyalogságot és erődítményeket lőtték! Nem az ellenséges tankokat!


Egy arty-m van, a KV-2-ből kifejleszthető S-51. 200 csata után 52% winrate és szerintem jól tudok vele játszani, de szerintem fas-.zság hogy a játékban vannak. (És nem a történelmi hűtlenség miatt.)


Ne töröljék ki őket a játékból, de lehessen már a beállításoknál (mondjuk 1000 csata után) beállítani, hogy ne rakhasson csatába artykkal együtt. Tudjátok mint ahogy a Támadás vagy a Csata ütközettípusokat is ki lehet kapcsolni.

2015. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockyee válasza:
Ennyi erővel böngészős játékkal is játszhatsz majdnem ugyan ott vagy nézel meg lösz ezen nincs mit bonyolítani ez olyan mint az FPS-ben a mesterlövész nézel vársz meg lősz mint egy böngészős játék vársz meg kattintasz
2017. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!