Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejmán megöleti a gyerekét...

Szulejmán megöleti a gyerekét a sorozatban is, a saját legjobb barátját is Hürrem miatt? Minden ugyan ugy fog történni mint ahogy a történelemben is tanultok?

Figyelt kérdés
Szulejmán, Hürrem, Musztafa, Történelem....
2013. ápr. 3. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
Igen, Musztafát meg Mahidevránt megfojtja, Ibrahim pedig fel lesz akasztva.
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hat engem ez eléggé kiakaszt!:s Pedig a sorozatban eléggé jó embernek akarják be mutatni a Szulejmánt! de hát még is egy gonosz ember volt! A NŐK MIKRE KÉPESEK, HOGY TUDJÁK BEFOLYÁSOLNI A FÉRFIAKAT! MEGÖLETI A SAJÁT GYEREKÉT! PFF... MÁR EZT A HÜRREMET IS UTÁLOM!:S
2013. ápr. 6. 00:05
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem, hogy mivel fogja Szulejmánt Mahidevrán és Musztafa annyira kiakasztani, hogy hirtelen felindulásból megfojtja őket! Ibrahim kivégzését még megértem, mert már most sunyiskodik, kavar. Amúgy az egész sorozat arról szól, hogy Hürrem hogyan fog bosszút állni Szulejmánon a családja elvesztése miatt.
2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

NEm akasztják fel Ibrahimot!

http://www.youtube.com/watch?v=YHvL-Fpoc2k

2013. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Hú! És Mahidevrán halálát nem tudnád belinkelni? Azt szívesebben nézném:)
2013. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ott még nem járnak
2013. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Hürem csak kezdetben akar bosszút állni Szulejmánon a családja miatt. Később tényleg szeretni, de a körülötte lévő embereket rüheli és ezért jutnak többen is a vesztőhelyre.
2013. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem Szulejmán meg is érdemli azt hogy a Hürrem csak bosszút akart rajta állni! Undorító hogy a saját gyerekét megöleti és végignézi. aztán még Mahidevránt és a legjobb barátját! Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a vége!
2013. ápr. 8. 18:19
 10/24 A kérdező kommentje:
Eddig egyébként teljesen a Hürrem mellett álltam hogy, bosszút áll rajta! de már nem bírom, nagyra veri magát, beképzelt, gonosz!
2013. ápr. 8. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!