Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Unity Vélemén...

Assassin's Creed Unity Vélemények?

Figyelt kérdés

És Melyik A Legjobb AC Rész Szerintetek?

/Nagybetűként Bocs, Telefonról Vagyok)



#videójáték #AC #Assassin’s Creed #Videójáték vélemény
2014. dec. 25. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, és bunkó leszek, mert nem játszottam az AC Unityi-vel még. :) (új videókártyára várok.)


De a kedvenc epizódom, az első Assasins Creed volt!

2014. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bugos optimalizálatlan középszerű AC. A történet nagyon hasonlít Eziojéra. A grafikája gyönyörű, a játék produkál néha furcsa dolgokat ARno 8 métereset ugrik felfele valamint a harcrendszer is eléggé el lett rontva legalábbis PCn. De mindezektől független nem rossz, de csak akkor éri meg megvenni ha valakinek elég erős Gamer Pcje van és már az összes többit végigjátszotta.

2. kérdésre a válasz az én kedvencem az AC 2 és a Brotherhood. Zseniális részek. Bár nekem tetszett még a Revelations és a Black Flag is, bár az utóbbi egy kalózszimulátor mintsem AC, de megvannak benne a jól megszokott ACs elemek.

2014. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

/első: ez is kérdés volt :)/


Elfelejtettem írni, hogy xbox-ra.


Tavaly kaptam kölcsön a 4-et az egyik haveromtól, (az nemigazán tetszett, mert nemszeretem a kalózokat) utána a 3-at játszottam végig, amit imádtam :)

1,2 -őt állítólag máshogy kell irányítani, nem? Mert akkor azokat inkább kihagynám, de nem tudom, hogy melyiket kezdjem el

2014. dec. 26. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Más az irányítása mint a 3-nak, de könnyű belerázódni. Haonlít a 3-hoz, talán egy minimálisan bonyolultabb. Az első rész egy kőkemény keresztes hadjárat, a főszereplő nem is igazán személyiség, hanem egy filozófiai dilemma megtestesítője.. A játékmenet pedig egész jó, viszont képes unalomba fulladni, de a hangulat kárpótol. Mondhatnám hogy kicsit elvont.. Nem mély, művészi szinten, de mégiscsak elvont.


A 2. rész jóval könnyedebb, a főszereplő egy kedvelhető olasz figura, a reneszánsz idejében játszódik. A játékmenet sokat fejlődött (bár én nem szeretem a 2. rész harcrendszerét annyira). Nekem 32 óra volt kijátszani, úgyhogy tartalommal bír! Hangulata egyáltalán nem komor, az első részben hallható filozófiai eszmefuttatásoknak pedig nyoma sincs. Könnyedebb, egy átlagos játékos számára ez a legjobb kezdés. Az első meg rétegjáték, a hírneve ellenére.

2014. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Küzdök a Unity-vel. Az egy dolog, hogy kb. 6 patch után már legalább elfut a gépen, anélkül, hogy szaggatna vagy magától menne egy kétkezes pallos, de egyrészt még így is bugos, másrészt a sztori hihetetlenül lapos eddig. Olyan messze vagyok még a forradalomtól, mint Makó Jeuzsálemtől és állatira szenvedek. Más az irányítás, a sasszemlátás időkorlátos. Arno a francia Ezio próbál lenni, laza vagyok, macsó vagyok, minden nőt megdughatnék, ha akarnék. Ha ezt akarom, akkor visszarakom a Brotherhoodot és még a bugok sem zavarnak :) Azért ennél többet vártam Ubisoft. A város tényleg nagyon szép legalább.


Ez alapján kicsit előre félek a Victory-tól, azzal mi lesz....

2015. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!