Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom legyőzni odain-t...

Hogy tudom legyőzni odain-t könnyen?

Figyelt kérdés
A final fantasy 13-ban most jutotam el odinig , olvastam rengeteg mindent róla kipóbáltam már elég sok féle kombinációt de odin egyszerűen szétb*sz mindg... van mikor tök jól megy mikor inkább Hope-t üti én kihealelem Light-al aztán ha a pajzs fent van akkor mindkettővel ütöm 1-2 körig aztán vissza medic-be és heal tovább hope-t ha átfordul rám akkor heal heal mindkettővel... van hogy már majdnem felment és lejárt az időm.. de ez a jobbik esett , a rosszabbik mikor egyszerüen csak a meccs kezdete után 1 percel feltörli a padlót velem... fogalmam sincs mit csináljak... ha valakinek van valami igazáj jó bevált stratégiája ossza meg velem.

2014. dec. 26. 14:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Odin-t*
2014. dec. 26. 14:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik legerősebb Boss tényleg (konkrétan talán utolsó 2 boss-t volt nehezebb számomra leverni), nézd meg youtube-on, milyen beálitásokkal éri meg. Amúgy ennél a pontnál kell elkezdeni gondolkodni stratégián, idáig gondolkodás nélkül is el lehetett jutni, innentől ha elkezded használni a fejedet könnyebb lesz.


Ha úgy se megy , akkor el kell kezdeni farmolni egy kicsit.

2015. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!