Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-ban hogy lehet menteni?

Seymour99 kérdése:

Diablo 3-ban hogy lehet menteni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra megkaptam a Diablo 3-at. Azt olvastam hogy automatán menti a játék a karakterem adatait, de a küldetéseket előről kell kezdenem minden egyes kilépés után. A karakterem cuccaim megmaradnak. Ez normális? És hogyan tudnám megoldani hogy onnan folytathassam a küldetéseket ahol abbahagytam?

2014. dec. 26. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Vigyél végig 1-1 részt (küldetést). A végig vitt küldit nem kell újra megcsonálnod. A mapon vannak pontok, ahova tudsz teleportálni (kőbe vésett rúnák a földön). Ha a közelükbe mész, aktiválódnak.


A cucc marad, meg a segítőd is (+a cuccai). Összesen 3 segítőd lehet majd, mindegyik megmarad, ha lecseréled másikra, a további 2 az adott pálya alap táborában fog várakozni, ott érheted el őket, ruházhatod, beszélhetsz velük stb...


Ha csak a Diablo 3 van meg, akkor 60-as szintig, ha RoS kieg is megvan akkor 70-es szintig fejlődhetsz. 70-es cuccok jobbak (értelem szerűen), + van egy kavicsos ember, akihez tervrajzot én csak akkor kaptam, miután megvettem és felraktam a RoS kieget.

2014. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor teljesen szabadon mászkálhatok a játékban?
2014. dec. 26. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az adott mapon szabadon mászkálhatsz a portokhoz, de mindig küldit kell tolni. Ha csak ki akarsz ruccanni a pályára, ahogy a streamereknél látni, gyilkolni, fejvadászatot csinálni, ahhoz már kell a RoS kiegészítő. Nem csak az 5. fejezetet adja, hanem szabad mozgást a világban, Void/Rift vagy mifene harcot, ahhoz kell lélekkő, amit meg a fejvadászatból kapsz. Nagyon sok funkció csak a kieggel érhető el.
2014. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aham... Szóval küldiket kell tolni. És akkor mi van ha ugyano oda külld el minden kilépés után?
2014. dec. 26. 21:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval tegnap ki kellett nyírnom a Skeleton királyt, és ma is ugyan úgy ki kell nyírnom. Akkor most mi van?
2014. dec. 26. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
De tegnap ingyenes diablo 3-mal ölted le a skeleton kinget, vagy a már megvettel? mert ha fejleszted (pl ingyenesből alapra, utána meg kiegre) akkor újra és újra és újra meg kell csinálni a küldiket. De ha egyszer végig tolod onnantól kezdve választhatsz act-ot is, melyiket szeretnéd tolni.
2014. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rájöttem. A Skeleton king után kiírta hogy aktiváljam a termékkulcssal a játékot csak tegnap elnyomtam mert be voltam zsongva. :) Azért köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!