Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi Éri meg jobban Szerintetek...

Mi Éri meg jobban Szerintetek : Diablo 3 Reaper of Souls Collector's edition + 1 új egér Vagy World of Warcraft Warlords of Dreanor Standart edition + 60 nap?

Figyelt kérdés

Hát igen :D .Arra lennék kíváncsi szerintetek melyik játékkal Járnák jobban ? úgy értem melyik kötne le jobban


az én véleményem az , hogy a wow lekötne de 2 hó után kukázhatnám . A diablo -t meg talán hamarabb megunom de később vissza mehetek tolni ha van kedvem . Nem tudom :(


meg az az igazság ha wowozok akkor görcsölök hogy tolni kell mert be van fizetve igazság szerinte 50-50 % akarom mind 2 gamet segítetek dönteni :D ?



2014. dec. 18. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem venném, ha ilyen kétségeid vannak mind a kettő esetében.
2014. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom , ha mind 2 megtudnám venni no Prob , de választanom kell ! erre van pénzem csak nemtudom melyik éri meg jobban
2014. dec. 18. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Diablo 3 helyett ott a Path of Exile. Sokkal jobb és teljesen ingyenes.
2014. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

a sirogorcs kornyekez mikor latom hogy a mai tinik egy resze meg annyit sem tud eldonteni hogy mivel jatszon...

amugy wow, a diablot elobb utobb kijatszod, utanna mar nem ugyanolyan

2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyűgből sose játssz, szerintem a Diablo-t szerezd be.
2014. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ít nincs szó nyűgről , csak nem tudok dönteni mert kénem ind 2 csak nincs rá keret
2014. dec. 18. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyűg alatt azt értettem, hogy " áh játszani kéne mert lejár a havi díj".
2014. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aham :D de attól még tolnám azt is
2014. dec. 18. 22:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodtam még Draenor előtt, Újra wow vagy D3 kieg? Végül úgy döntöttem a wowot hagyom, mégpedig azért mert nem egyszer csalódtam benne, a blizzard csak nyeli a pénzt de nem igazán siet bármit is csinálni. Cata végén volt egy bő egy éves uborkaszezon, raidek egyre ötlettelenebben a Draenorral meg be akarják vezetni a régi játékosok számára hogy legyen retro hangulata. Havernál próbáltam nem jön be annyira, ugyan azok a sablon raidek 1-2 keveréssel, HC-ról nem is beszélve.



Diablo 3 meg igen valszeg nagyon hamar megunnád, de az a játék meg az AH megszűnése óta egy Grindfest.


Én egyébként úgy döntöttem, hogy akarok játszani valamivel, de kivárok. Jövőre lehet hogy jön a Division, a Blade And Soul (EU), a Black Desert (Ami valszeg a legszebb mmorpg lett), vagy a Black Gold Online.


UI: wowba ezt is utáltam régen, ezért lehet rá bekockulni, mert oké lenne dolog de fizetve van akkor ne fizessek már a semmiért.

2014. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végre egy átgondolt normális válasz , köszönöm !
2014. dec. 18. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!