Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben hogy...

A League of Legendsben hogy dől el, hogy ki megy midre, topra, stb?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdő vagyok, és bevallom, még sosem játszottam egy hasonló játékon sem, és, bár alapos utánakereséseknek és pár streaming videó megnézésének köszönhetően a legtöbb dolog már teljesen világos, ez az egy kimaradt. Ezt valahogy megbeszélik a játékosok? (Ha igen, mikor?) Vagy be annak osztva eleve? Vagy csak elindulnak páran ahova akarnak, aztán a többiek majd igazodnak? Segítsetek légyszi.

2014. dec. 27. 00:00
 1/5 kungfupanda válasza:

Ha team builderrel mész játékba te választod hova mész.

Ha sima blind pickre/rankedra mész akkor jön a jó öreg én írtam a chatbe hamarabb a midet szóval én megyek oda vagy a még rosszabb INSTALOCK! Kitartást hozzá okozni fog majd bosszúságokat, de annyira nem rossz a helyzet.

2014. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2014. dec. 27. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
így van, team buildernél adott, blind picknél instalock vagy ki írta előbb a chatbe (esetleg ha van valami taj paraszt, akkor a másik enged és úgy). Draft picknél, illetve rankednél meg kívánhatod, hogy hova akarsz menni (chatbe írva), de ott pick order van. Ha pl ketten mennének top-ra, de az egyik előbb pickel, a másik meg későbbi körben, akkor az elsőé a lehetőség pick order miatt.
2014. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. dec. 27. 02:35
 5/5 anonim ***** válasza:
rankednél lesz majd olyan is hogy 3 top meg hasonlók ilyenkor kell ,,lívelni" :DD
2014. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!