Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben: Jayce...

Koviberci kérdése:

A League of Legendsben: Jayce mennyire könnyű toppon, és mennyire lehet vele carryzni?

Figyelt kérdés
Silveres vagyok, és oda gondolom hogy megveszem, szerintetek mennyire lehet vele carryzni?

2014. dec. 8. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

jól lehet zónázni vele, mivel van ranged módja. Magasabb szinten sok jayce szokott lenni Gnar mellett.


Viszont elég sok tudást igényel, mikor mit használsz, + nem árt egy értelmesebb csapat mellé, vagy nem ér sokat sajnos. De teljes mértékben lehet vele carryzni ha off tankra építed.

2014. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Silverbe szerintem pont jo. Sok abilityje van. Topon minden ellen jo kb. Annyi hogy nem egy tank de ezt kompenzalja persze a dmge
2014. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kell hozzá (véleményem szerint) skill, illetve (ahogy az előző hozzászólók is írták) egy nem totál retardált csapat. Érdemes akkor megkérni, ha Jaycet viszel topra, hogy a jungler tankosabbat/tankot vigyen junglebe (bár ha nem tök idióta, akkor azt fog vinni), különben nem lesz tankotok, nem lesz frontline-otok.

Jól lehet vele zone-olni, meg Gnart counterelni. Silverbe talán oké lesz, nem vagyok benne biztos, de szerintem igen, jó lesz.

2014. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!