Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány hozzám hasonló "elvetemül...

Hány hozzám hasonló "elvetemült" figura van, aki CSAK eredeti játékokkal játszik?

Figyelt kérdés

Az elvetemült természetesen idézőjeles, hisz ez a normális.

Kb 2007-ig én is letorrenteztem mindent, nem foglalkoztam eredeti szoftverekkel... semmi pénzem nem volt (8.osként)

Utána ebben az évben vettem (ballagási pénzből) egy Ps2-t, amihez járt 7 db eredeti játékszoftver. Mivel sokkal jobban tetszett a konzol mint a PC, így csak PS2-ztem (gyenge gépem volt). Kichippeltetni meg nem akartam, féltem hogy tönkre megy miatta. Így kb 4 év leforgása alatt 50 db. PS2 játékkal játszogattam.. Idővel nehézzé vált a PS2 játék beszerzése (leváltották őket PC-s Simsekre kb a helyi Tescoban), így egy kínkeserves űrkitöltő PS2 játék vásárlás helyett megvettem a The Suffering-et PC-re, egy lemezen rajta van mind a két rész. Utána a Far Cry PC-re... ezeket nagyon olcsónak találtam, sokkal olcsóbbnak mint a konzolra! És ezóta, 210 játékom van Steamen, 10+5 Originen/Uplayen, jópár lemezes verzió, és csak ezekkel játszom. Nincs sok jövedelmem, nem veszek megjelenéskor játékot, figyelem a leárazásokat, és néha külső oldalakról is szerzek be kulcsokat (pl kinguin.net).

Tavaly nagy vágyálmom volt egy játék, és 3 hónapig nem játszottam vele, mert nem akartam letölteni. Miután meglett eredetiben, örömtáncot jártam.. meg ugye kockultam.. :D

Szóval lényeg, van aki CSAK eredetivel tolja?


2014. dec. 27. 14:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
De minek teszel fel kérdést, ha te magad megadod rá a választ?
2014. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el újra a kérdést. Csak a kérdést.
2014. dec. 27. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Mégmeg volt az Xbox 360-om, arra csak eredeti játékaim voltak. Persze pénzügyileg kvára deficites volt, főleg a keresetemhez képest, de annak is meg van a maga feelingje. Talán majd ha gazdag leszek vissza térek rá. Addig meg csóró magyarnak marad a pc warez. Bár mentségemre legyen mondva hogy karácsonyra megajándékoztam magam egy eredeti játékkal.
2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Egy ember nem fogja tudni megmondani hány hozzád hasonló ilyen ember van, csak mindenki egyenként véleményezni és megmondani ő maga milyen. De ha teljesen komolyan gondolod ezt a kérdést ebben a megfogalmazásba: Te vagy a "Az élet a világmindenség meg minden" legeredetibb, legelvetemültebb, legszokatlanabb embere, nem létezik senki más rajtad kívül, aki csak eredeti játékokat vesz és azzal játszana is. Esetleg föld a legközelebbi fellelhető hely, amit sajnos időközben felrobanottak egy óriási űrhálózat építése miatt. Most őszintén, ha csevegni akarsz valakivel és ennyire el vagy veszve, menj fel a steam-re.
2014. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak eredeti játékokkal játszom, nagyon sok malware jön le a torrentekkel együtt függetlenül attól, hogy milyen oldalon van fenn az adott játék.
2014. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mostanában igen. Kihívásnak veszem, hogy minél több játékot tudjak eredetiben beszerezni anélkül, hogy 1 forintot is fizetnék. Pl. regisztrálj a dlh.net-re, rögtön adnak 7 teljes és nem is olyan rossz steam-es játékot.
2014. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amióta fillérekért lehet PC játékokat venni, nincs értelme a torrentnek.
2014. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én például ilyen vok pont most értem el a 100. Steames játekot...
2014. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Loooooool! Én is 2007-től veszem a játékokat addig én is mindent torrenteztem. Most már egész szép gyűjteményem van eredeti játékokból. A gép is gyorsabb lett. Még a Nerot is megvettem.
2014. dec. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Összeszámoltam: 325 eredeti játékom van :O
2014. dec. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!