Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Sims 3...

Melyik a legjobb Sims 3 kiegészítőlemez?

Figyelt kérdés
Sims fan vagyok és az a nagy kérdés áll előttem, melyik sims 3 kiegészítő a legjobb, melyiket érdemes megvenni? Kíváncsi vagyok, nektek miért pont az jön be a legjobban, úgyhogy légyszi írjátok meg döntésetek okát is! Előre is mindent köszi!!!

2014. dec. 28. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Leszál az éj és a Természetfeletti erők a legjobbak mert az1 nek a városa és ruhái jók és 2.nak meg jo lényei és kiegészítői vannak
2014. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A természetfeletti erőket én is nagyon szeretem de az egyetemi évek is nagyon jó szerintem
2014. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem megvan a természetfeletti erők, de egy idő után beleuntam. Most megrendeltem a szigetvilágot. Arról mi a véleményetek?
2014. dec. 29. 11:26
 4/9 Kokollari válasza:

nagyon jó..tudsz benne búvárkodni,és sellő is lehetsz! ^^

amúgy,ajánlom még az Egyetemes kiegészítőt,meg a Házi ekdvencek,Nemzedékek,ésa világ körül-t is ^^

2014. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A szigetvilág szerintem is jó :) lehet benne hajókázni , szigeteket felfedezni, szállodát vezetni
2014. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a ruhák nem igazán számítanak, mert az EA-s cuccok elég bénák. Szerintem a legelengedhetetlenebb a Házi kedvenc, és amik még szintén nagyon jók, az a Világ körül, Leszáll az éj, az Álomállások, és az Évszakok.
2014. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent mindenkinek! Azóta már többször játszottam a szigetvilággal és nagyon tetszik!
2015. jan. 10. 22:35
 8/9 bri11 ***** válasza:

Igazából ez ízléstől függ, ha 10 embert megkérdezel erről, mind a 10 mást fog mondani :)

Nekem jelenleg 6 kiegészítőm van, de akkor mindegyikről mondok 'véleményt' (mármint azokról, ami nekem megvan)

Városszépítő cuccok: Hogy őszinte legyek, erről nem tudok mit mondani, cuccos kiegészítő, de én nem látom túl sok értelmét, egy tárgyat sem használok, ami ezzel a kieg.-el jött

Luxuslakás/luxuslakosztály [nem tudom a pontos nevét] cuccok: Na, cuccos kieg.-ekből ez már hasznosabbnak bizonyul! Hatalmas meglepi volt nekem a "sarok kád", pl., de egyébként tök jó cuccok vannak benne - mosógép is van :D

Házi kedvencek - ezt a kieg.-et egyszerűen lehetetlen megunni :D Pluszpont jár érte azért, mert lovak is vannak benne, mégegy pluszpont pedig azért, hogy irányíthatjuk kedvenceinket. Ráadásul mindegyik állatnak van valami haszna - macskákkal kisállatokra vadászhatunk, kutyákkal különféle tárgyakat kereshetünk, lovakkal pedig versenyezhetünk (nem is bonyolult a ló trenírozása, a versenyeken pedig simoleon nyerünk, sokszor nagyon jól tud jönni!). Tehát ezt ajánlani tudom, 'elsőként' kaptam meg úgy 2 éve (?), de LEHETETLEN megunni ^^

Évszakok - szerintem ez elengedhetetlen kieg. a jó simsezéshez, az évszakok nélkül minden unalmas, süt a nap blablabla :D Ráadásul a fesztiválok is tök jók :3 megéri nagyon, ezt is imádom, elengedhetetlen része a játéknak (részemről!)

Természetfeletti erők - na ebben a kieg.-ben nagyot csalódtam. Hónapokon át gyűjtöttem rá a pénzt, de szinte semmit nem ér, unalmas. Oké, oké, hogy természetfeletti lényeket hozhatunk létre benne, de egyik sem valami izgalmas "alak", a normál simek jobbak. Nem éri meg, szerintem

Vár a színpad! - ez nálam a "közép kategóriába" tartozik - néha unalmas, néha viszont fantasztikus. Még nem átszottam ki, csak énekes simem van, az elején (mielőtt nem indult be a karrierje) unalmas volt mindig csak dalagramokkal b*szakodni, de miután egyre több és több fellépésre meghívták, jó volt végignézni, meg minden:D tehát, e kieg. pontozása nálam a "jó, de nem a legjobb és nem létfontosságú" mércét teszi ki. :)

Remélem azért segítettem :)

2015. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem a vár a színpad nagyon jó, meg a leszáll az éj. Legszívessebben minden kiegészítőt megvennék, de már alig lehet kapni ezeket. Egyik nap bementem egy videójátékos boltba és ott az előre a jövőbe kiegészítőt láttam.
2016. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!