Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed IV: Black...

Elegathor kérdése:

Assassin's Creed IV: Black Flagben szükségem lesz a későbbiekben Kenway flottájára? Kb 20%-nál járok és minden sikeresen megcsáklyázott hajót a flottámhoz tudok adni. Szükségem lesz rá vagy csak valami játék-kiegészítővel ér valamit?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:

annyi, hogy az elfoglalt hajók az adott térségben tevékenykednek majd. Megtámadják a többi hajót, segítenek neked. Könnyebben versz szét nagyobb flottákat, mivel ott fognak körözni veled és irtják ugyan úgy az ellenfeleid (meg ők is kalózkodnak, random is támadnak, de ha para van azt lövik amit te).


Én pl a déli részen sorban foglaltam be a 39-es szintű man o war hadi hajókat, de elég keveset láttam belőlük az én oldalamon. Rajtad áll igazából, de szerintem megéri, ha nincs nagy keresett kalóz szinted vagy nem sérült le a francba a hajód.

2014. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogy tudpm a flottámat előhívni, ha szorul a hurok? Egyébként hasznos válasz volt. Köszönöm. :)
2014. dec. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!