Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4-ben miért nem...

The Sims 4-ben miért nem tudom befizetni a számlákat? Valaki tapasztalt esetleg ilyet? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Már az áramot is lekapcsolták. :( A számla benne van az egyik simem eszköztárában, és ha rámegyek arra, hogy fizessem be, nem csinál semmit. És van elég pénzem rá.

2014. dec. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok arról, hogy a számlákat bele lehet rakni az eszköztárba, nem lehet hogy az csak egy levél? Postaládára kattintva nem jelenik meg az a funkció, hogy fizesse be a számlákat? Esetleg ha ezek közül egyik sem jó, akkor írd be a csalásablakba, hogy: resetsim (a simed teljes neve) és üss entert. pl.: resetsim Lily Barnes. Ha ezután sem működik, akkor nem tudom.
2014. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szar a géped!
2015. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

egyik szem a telefonon lehet be fizetni a számlát és hogy hát így:



rá kacsolsz a telefonra az után a házra és ott van a Pay bills nevezetű gomb a rákattintasz kell várnod 5-10 percet és kész

2015. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Annyit kell csak csinálnod hogy kezdesz egy új simset.(nekem is ez volt)
2016. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!