Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Command and Conquer 3 folytono...

Command and Conquer 3 folytonos szinkronizálási hiba?

Figyelt kérdés
Multizni akartunk volna haverommal, de mindig szinkronizálásos hibát ír ki. Nem lehet valahogy kikapcsolni ezt? vagy valahogy megcsinálni, hogy ne írja ki a hibát és lehessen tovább játszani? Állandóan ezt írja ki, és már unjunk.. de azzal szeretnénk játszani, csak hát így nem lehet. valaki tudna rá megoldást? (Trollok kíméljetek)
2014. dec. 30. 10:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehetne kikapcsolni ezt a hülyeséget. (Haverommal kipróbáltuk, hogy simán kidob e. kidobott. megpróbáltuk Trainer-rel a multit, azzal is ugyan ezt írta ki.. mit csináljunk?? ki akarnánk kapcsolni a hülye sync-et, de hogy?!)
2014. dec. 30. 11:20
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, csak épp nekünk simán működik, de Trainerrel viszont nem. Fogadtunk haverommal, hogy simán le tudom őt győzni úgy, hogy ő csalással megy, én meg így simán. De ezt a sync-et írja ki. kíváncsi vagyok arra én is, hogy hogyan lehetne ezt kikapcsolni.. :P
2014. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!