Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 Világ betöltése után...

Vikice2000 kérdése:

A Sims 3 Világ betöltése után ezt irja ki: Lemezhitelesítés sikertelen. Mit tegyek, ami még lehetséges?

Figyelt kérdés

#(fent)
2014. dec. 30. 13:11
 1/9 anonim válasza:
Valószínűleg a számítógéped rendszerkövetelményével lehet a baj, mielőtt vásárolsz egy játékot mindig nézd meg a rendszerkövetelményeit és hasonlítsd össze a gépeddel. Ha a géped felülmúlja vagy egyezik a játék rendszerkövetelményével,csak úgy vásárold meg, illetve ha csak valami kisebb dolog nem egyezik, akkor meg nézz utána, hogy így is menne e. Nekem csak ez az egy ötletem van, ha ez nem válik be, akkor sajnos nem tudok segíteni, mert nem értek a Sims-hez, nem is játszom vele.
2014. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ebben a kérdésben (ami linkelve van) nincs olyan válasz ami nekem segített volna, hülyeség kikapcsolni a netet és végig is olvastam az egész kommentet, nem segített ezért úgy gondoltam, írok egy frissebb kérdést erről mert a linkelt kérdés van vagy 100 éves.
2014. dec. 30. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen a géped?
2015. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja! És eredeti a játék?
2015. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Windows 7 és nem eredeti
2015. jan. 3. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy értem! Milyenek a tulajdonságai?
2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi? mijen tulajdonság?
2015. jan. 4. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Processzor, ram, satöbbi!
2015. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!