Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 15-höz lehet zsetont...

FIFA 15-höz lehet zsetont vásárolni különböző oldalakról, viszont az EA letiltotta a vásárlást és a farmolást, de őnekik mégis sikerül mindig megvenni az adott játékost ha pl vesznek tőlük. Hogy csinálják azt, hogy az EA nem bannolja le őket?

Figyelt kérdés
Ha pl én csinálnék egy ilyesmi céget vagy kisebb mennyiségbe akkor a NAV rám szállna?? Ezek milyen cégek akik ilyeneket alapítanak? Kb mennyibe kerül egy ilyen cég alapítása? Vannak nagy transfermarketesek akik csak úgy kereskednek és termelik a milliókat fifába és eladja ezt ezeknek a cégeknek. Ezt a sok adás vételt hogy kerülik ki az EA új rendszerét?? [link] erre gondolok

#FIFA #zseton #FIFA 15 #fifa 15 coins
2014. dec. 31. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:

egyszerű, vagy lefizetik a jó embereket, vagy alapból olyan emberek állnak az ilyen cégek mögött, akik az EA-nak dolgoznak. Rengeteg ilyenről lehet hallani.


Csak egy példa ilyesmire: adott a League of Legends, ahol lehet venni LP boost-ot, vagyis fizetsz azért, hogy más játsszon a te számláddal és magasabb helyre kerüljön ranked/rangsorolt játékban. Hivatalosan ez csalás, ezek a weblapok mégis a mai napig működnek, nem záratják be őket.

2014. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondoltam jó fiú leszek és nem veszek coin-t. Helyette vettem FIFA point-ot 20 euro értékben.A csomagokba persze semmi nem volt. A Spanjaim meg vettek.és senki nem bannolta le őket.Most rajtam röhög mind, hozzáteszem jogosan.
2015. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!