Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár v. ki hasonló cipőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jár v. ki hasonló cipőben? Már megőrjít a férjem, különböző oldalakról (TV2 chat stb. ) sms-ezik nőkkel. Mindennel tettem már ellene, de mindig megbukik. Miért csinálja? A kapcsolatunk nagyon jó, imád engem, de mégis nagyon zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó házi zöld gumicsizmával verd arcon. Utána üljetek le és mond el neki a véleményed meg , hogy nem lesz ez így jó válasszon a TV vagy te.
2012. aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon keményen lépj fel a dolog ellen.A barátnőm mellet sem jut eszembe hogy ilyet csináljak, feleséggel meg főleg nem állapot.
2012. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel éjjel dolgozik, állítólag unatkozik.... és csak szórakoz
2012. aug. 9. 07:42
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Talán csak így jön meg az étvágya! De otthon "eszik"?
2012. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Lehet valóban unatkozik.

Van mifelénk egy mondás: Mindegy, hogy hol éhezik meg a férfi, csak otthon lakjon jól!

Amíg a személyes találkozást nem keresi ezekkel a nőkkel addig nincs baj!

2012. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
100%

Egyrészt elég infantilis dolog, ha unatkozik, és ott a net épp elég sok időtöltés adódik.

Másrészt meg jön egy bevállalós nő,akkor meg égésnek fogja érezni, hogy csak duma, semmi más, - szóval minden folyónak van sodrása valamerre, ha lassú is.

2012. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Unatkozik, ez majdnem biztos... Nem tudom a korát, de ha ötven körüli, akkor az utolsó nekirugaszkodás is lehet....

Ha lebukott, és tudja, hogy neked nem tetszik, akkor viszont nagyon modortalan.... bocs...

2012. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
kérj meg innen hapsikat,hogy sms-ezzenek veled úgy,hogy a férjed is lássa.
2012. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zavard el a sunyiba,talán észbe kap.Most komolyan,mire mész a finomkodással?Semmire,erre nincs mentsége.
2012. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!