Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles 18. epizód,...

Csábításból jeles 18. epizód, SEGÍTSÉÉÉG!?

Figyelt kérdés
Mi van ha amikor Rosalia a ruha vásárlásnál megkérdezi h melyik fiú tetszik és választok vkit de amikor bedobja ruha választási lehetőséget akkkor meggondoldom és a másik ruhát választom??

2015. jan. 1. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt tudom, hogy Castielt választottam és a hozzá illő ruhát vettem meg, de a végén 1%-kal több esélyem volt Arminnal és vele kaptam képet. (De ugye Castielnél és Arminnál is ugyan az a ruha volt.) Újra kellett játszanom. Szóval én nem azzal randiztam, akit Rosanak mondtam...de a ruha ugyan az volt.
2015. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maricavokosztcsho válasza:
Ez úgy van, hogy Castielnél és Arminnál ugyanaz a ruha van így, ha Castielt választod viszont Arminnál nagyobb az esélyebb akkor vele lesz. Ugyan ez a helyzet Kentinnél és Natanielnél. Viszont, ha Lysandert választod akkor csak ruha kérdése.
2015. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!