Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vajon egy, kb 3 éves, jó...

Vajon egy, kb 3 éves, jó állapotban lévő "PSP 3004" játékkonzolt mostanában ki és mennyiért vásárolna?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

15-20e reális ára (tartozékokkal persze + kicsi memkari)

Ezen felüli dolgok emelhetnek pl tok, nagy memkari


Sztem ha 15-17e között rakod fel elviszik de ha feldobod 20 felett nem hinném, hogy valaki elvinné

2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tehát a kicsi memkari az még a 15-20k árban benne van, a nagyobb meg előnyösebb

4gigás milyenek számít? (azt tudom, hogy van 2gb és 8gb is, de azt már nem, hogy több fajta is van-e, és ha igen, milyenek)

2015. jan. 2. 18:01
 3/6 A kérdező kommentje:

amiket tudnék kínálni az alap gépen kívül, ha most eladnám, a következők:

- töltő

- tok

- memóriakártya 4gb

- usb vezeték

- van a memóriakártyájára rárakva egy kis "tuningcucc", ha azt is fent hagyja rajta az esetleges vásárlóm, akkor a továbbiakban azok a játékok is indulnak rajta, amiket letöltött és rátett ua. memkártyára (és így nem kell további játékokat vásárolni; amúgy pár éve találták ki ezt a dolgot, legálisan megcsinálták nekem 2 éve egy rendes játékértékesítő helyen 2 éve 5ezerért)


Kedves Első, és úgy szted mennyiért lehetne max kínálnom, ha a vevőnek az így kialakuló árért cserébe odaadnám mindezeket (amiket eddig írtam), PLUSZ + mellé még 3 jó játékot is? (amiket természetesen még régebben vásároltam a tuningnál, de ha eladom a gépet, a játékra se lesz szükségem)

2015. jan. 2. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

4gb memkari középnek számít

[" amiket letöltött és rátett ua. memkártyára "

Ma már ezt akárki megteszi azóta annyit változott a cfw, hogy csak telepíteni kell semmi pandora aksi szal ezt nem lehet plusz ba nézni ]


Ha ráér az eladás sztem tedd fel 18e ért max alkudnak 1-2ezret

Ha gyorsan akkor 15e


Játékot viszont én nem raknám mellé...az a baj, hogy hiába eredeti azért senki nem fog + pénzt adni, inkább próbáld meg külön eladni

(Nem tudom milyen játékok de sztem ha 1ezrest kapsz darabjáért jól jártál)

2015. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

GTA Vice City Stories, Need For Speed Undergorund Rivals és F1 Grand Prix

igen, akkor is ezrest kapok 1 játékért, ha abba a boltba viszem vissza, ahol vettem - de ha szted, kedves Utolsó, eladhatnám a cuccost játék nélkül 18k-ért, és a játékot 1000-ért nézzük /db, akkor ha azzal együtt kapná vki 20k-ért, akkor a játékezrest tekintve 2-t fizet 3-at kap...

2015. jan. 3. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Végül is egyben is felteheted, én csak magamból indultam ki:

pl van 2 hirdetés

ua cuccok játék nélkül 16-18e vagy 3 játékkal ami felesleges [mivel úgyis mindenki tölti a játékot pspre] 20e ért én olcsóbbikat venném :P

2015. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!