Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalóban mi az a régiós...

Honfoglalóban mi az a régiós ranglista top 50? hol találom azt? (azt írja, h a váramat így emelhetem 1 szinttel, de nem tudom hol van ez a ranglista. ) Falu lakóinak számát hogy lehet növelni? Mert nekem 20-ról felment 21-re, de nem tudom hogy.

Figyelt kérdés
régiós ranglista, falu
2015. jan. 5. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A falu lakoinak szama a szintedtol fugg, ha szintet lepsz akkor tobb lakod lesz.


A regios ranglistat mar en is kerestem es ezt talaltam a segitsegek alatt:

1. Milyen ranglisták vannak az oldalon?

Három fajta ranglistát találsz az oldalon: barátok közötti, összesített ranglista, régiók közötti ranglista. (A régión belüli helyezésedet a játék végén lévő képernyőn találod.)


De igazabol en nem talaltam meg, hogy pontosan hol van.

2015. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt keresem, megtaláltad?


Amúgy a "Váram" -ra kattints ott tudod fejleszteni sok aranyért vagy ha bekerülsz a régiós top 50-be amit nem tudok hol van.

2015. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor bejelentkezem és rákattintok a "játszom"-ra akkor kidobja nekem a ranglistákat.
2015. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!