Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell egy pc játék...

Hogyan kell egy pc játék mentéseit le menteni?

Figyelt kérdés
Új rendszert akarok fel telepíteni és elég messze vittem már 1-2 játékot, nem akarom újra kezdeni, ezért szeretném ha le tudnám menteni és a következő friss rendszernél meg már ott folytatnám ahol abba hagytam.
2015. jan. 6. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A játék mappájában meg kell hogy találd a mentés fájlokat.


Xp-nél pl. C:/Program Files/Játék neve/Saves


Valami ilyesminek kell lennie :)

2015. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

win7-em van 64bit.. Dokumentumokban meg vannak a mentések, de pont annak a játéknak nincsenek meg a mentései aminek kellene!


Sleeping Dogs Definitive Edition. ő neki kellenének a mentései.

2015. jan. 6. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor passz, de valahol meg kell lennie...
2015. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt már elég messze vittem.. -_- Ma jött meg az ssd-m szval muszáj lesz új rendszert rakjak. o.O
2015. jan. 6. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Neked a GameSave Manager nevű program kell. Egy gombnyomásra megkeresi neked a gépeden levő összes mentést, és biztonsági mentést készít róluk az általad kívánt helyre (winchester, külső HDD, pendrive, stb.).

Ingyenes, magyar nyelvű, nem telepít nem kívánt programokat, megbízható, évek óta használom.

[link]

2015. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
általában vagy dokumentumokba mentenek, vagy appdatába, vagy ahova telepítetted őket.
2015. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem. Hát most már mindegy mert már fent áll az új rendszer! De azért köszi, máskor ezzel próbálkozom. :))


Nos akkor nézzük mit tud az ssd, mennyit dobott játéknál. ^_^

2015. jan. 7. 04:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Viszont ha már itt vagyunk, akkor annyit még kellene segíteni, h hogyan kell meg oldani a magyarosítást?!


Úgy tudom h ennek van magyarosítása. :)


HELP!!

2015. jan. 7. 04:08
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem értem.. o.O Tegnap még normálisan vitte a játékot 45-50fps, most meg lowon is 25-30 fps. 99% Gpu, tegnap még ingadozott (50,60,80%)....


Mi a f...?

2015. jan. 7. 04:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!