Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek ez tetszik? (többi lent)

Nektek ez tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt egy ismerősöm készítette és sokat jelentene nekem,ha tudnék neki segíteni. https://www.youtube.com/watch?v=LUeOi85XOwg Szeretném,ha boldog lenne.

Illetve nektek tetszik a videó? Érdemes folytatnia?

Komina létszi válaszoljatok.

Bárki,aki megnézi és ír annak megy a zöld

Előre is köszi



#League of Legends #Uberdanger
2015. jan. 6. 19:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Komiba*
2015. jan. 6. 19:21
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy az az ismerős, te vagy.
2015. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kéne látnom. Biztos vicces egy LoL kockának, de a külső szemlélő semmit sem ért belőle.

Érdemes-e folytatnia? Nem. Abban az ezer órában, amit a jövőbeli LoL-ozásba és Youtube-ozásba fog beleölni, inkább tanuljon meg egy nyelvet, és alapozza meg a jövőjét.


Amúgy mi az a "Komina létszi"?

2015. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 savanyújóska ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ez LoLosként sem annyira vicces. Amire a hangsúlyt teszi, az nem skill, ami meg skill, azt meg rohadtul észre kell venni. (Pl. a boxok egész jól vannak elhelyezve.) A videónak nincs egy konkrét témája, amire fel lenne fűzve, és a fele arról szól, hogy gankelsz shacoval, amit én is szoktam, néha ennél jobban is. Ebben a formában szerintem nem érdemes folytatni. Plusz szerintem a végtelenített zene, és az állandó bezoomolás is olyan dolgok, amik lehetetlenné teszik a tartalomra való koncentrálást. (Lehet, hogy neki a Two-Shiv Poison channelje az érdekes, de mondjuk engem a team positionálása érdekel, vagy vmi.)


Szóval, most hogy végigvettem, mi az ami rossz, nézzük, min lehetne változtatni:

- EGY jól meghatározható téma - ez lehet általános is, mint mondjuk "epic shaco plays", de akkor tényleg azok legyenek benne! azért, mert mindenképp videót akar csinálni, nem kell színvonaltalannak lennie, akkor inkább ne csináljon, vagy szánja rá az időt, amíg összejön elég anyag!

- az, hogy egy E-vel megölöm véletlenül, beviszem az utolsó AA-t, nem skill, hanem luck. Pont.

- zene lehet változatosabb, nem mindig muszáj

- random bezoomolás engem rohadtul idegesít, másnak lehet, hogy kell, én kihagynám, vagy legalábbis kulturáltabb mértékben kéne

2015. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1. Nem én vagyok.:D Nem tudom miért nem lehet önzetlenül másokért cselekedni. Ha én lennék azt írtam volna. Mintha olyan égő lenne. Nem is értelek.:)
2015. jan. 7. 12:52
 6/11 A kérdező kommentje:

2. Kijavítottam... és egyébként a kérdésben nem szerepel,de a címkékben ott van,hogy League Of Legends. Gondoltam majd csak azok találnak rá. És miből gondolod,hogy nem tanul? Vagy nincs nyelvvizsgája?:)

Ez csak egy hobbi.

2015. jan. 7. 12:53
 7/11 A kérdező kommentje:
3. Köszönjük a tanácsod majd odafigyelünk.:)
2015. jan. 7. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Egész jó, tetszik, hogy beszúrtál minden féle hülyeségeket, mem-ek stb :D
2015. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hány perc volt ezt a videót összerakni? kettő?

semmi rendszer nincs benne, sem a kiírásokban, sem pedig a zenék bevágásában...ez így egy nagy nulla, és ha még esetleg vicces is lenne, nem élvezhető...ha már valaki videózni akar, akkor adjon ki a keze közül valami minőségit, amire akár 1-2 órát is rászánt...

2015. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem ismerem ezt a játékot,így nem biztos,hogy megértem az összes viccet ami benne van.De egyébként nem rosszak a bevágások.Ha például egy picit egyértelműbbek lennének a poénok (Úgy értem,hogy nem feltétlenül kéne ismerni hozzá a játékot.), akkor több lenne a valószínűsége annak,hogy jobban tetszene mindenkinek.
2015. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!