Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Telltale Games-Walking Dead-Sz...

Törppilla12 kérdése:

Telltale Games-Walking Dead-Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy valaki közületek lát arra esélyt,hogy Lee nem halt meg.Én kifejezetten látok rá esélyt.Van is néhány elképzelésem ill. okom,hogy ezt gondolom.Szerintetek visszakapjuk szeretett karakterünket?

#játék #everett
2015. jan. 7. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Meghalt, ezt a fejlesztők is megerősítették. A Season 2 végén az álomjelenetet is csak azért tették be, hogy kicsit lecsillapodjon az a sok rajongó, aki ostromolja őket, hogy hozzák vissza. Meghalt végleg. Meg is volt harapva, amit senki nem él túl, de pluszba én pl. le is lőttem.
2015. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meglepne, mert én szétlőttem a fejét... :(

Na jó, a második lehetőség, hogy nem halt meg, csak elájult, de azt felejtsük el. Ha nem vágtad le a karját, akkor mindenképpen zombi lesz, ha levágtad, akkor abba hal bele.

Pont a választási lehetőségek miatt nincs esély rá: ha egy másik játékos fejbe lőtte, akkor Lee nem térhet vissza az ő Season 3-jában.

2015. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges befejezése a season 1-nek hogy a lány saját kezűleg lövi fejbe, mikor már Lee a halálán van AMÚGY IS. Ha ezt túl lehet élni, akkor én vagyok tudatlan.
2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel kell nőni, fel kell dolgozni és túl kell tenni magadat rajta, hogy meghalt. Egyébként mik az elképzeléseid és az okaid ami miatt szerinted nem halt meg?
2015. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már lényegtelen az én elképzelésem mivel azt írtátok,hogy a fejlesztők is megerősítették Lee halálát. Egyébként én abból következtettem,hogy él,hogy azt viszont nem láttuk,hogy tényleg meghalt mármint gondoljatok vissza Kennyre.Nála sem láttuk,hogy meghalt csak azt feltételeztük és tessék szerepelt a season 2-ben.Illetve nem azért kérdeztem mert nem sikerült feldolgoznom egy karakter halálát,hanem mert érdekelt mások véleménye.És kérlek titeket küldjétek el nekem azt a videót amikor kijelentik,hogy tényleg meghalt Lee.Előre is köszönöm!
2015. jan. 8. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Kenny nem ugyanaz, őt lehetett látni ahogy elszalad a zombik mellett az utolsó pillanatban, de csak a nagyon szemfülesek vették észre. Lee-ről ittvan például a hivatalos WD wiki is:


Cause of Death:


Bitten on arm by a walker.

Shot by Clementine to prevent him from reanimating or left to reanimate. (Determinant)


Tehát a hivatalos wiki is halottként kezeli. Kennyt például a Season 1 után "Eltűnt"-ként kezelte.


Vagyis Lee nem igazán mondható halottnak, mert ha nem lövöd le, akkor tovább él, "élőhalott" formában (reanimated), ezt elég sok karakterrel meg lehet csinálni, pl. Duck-al is.

2015. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=kZst403eErM


Ezt a videót elfelejtettem odalinkelni, egy kis nosztalgia :D Tesók örökké

2015. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!