Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo III:Reaper of Souls...

TheNycox kérdése:

Diablo III:Reaper of Souls kérdés? Pls választ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diablo III: Reaper of Souls játékhoz Xbox One-ra kell Gold tagság? Csak mert online is van benne..illetve elég ha megveszem ezt a játékot igaz? Mert ez nem PC, hogy kell a sima Diablo III is. Nagyon megtetszett a játék, szóval valaki kérem írjon adatokat. Illetve battle.net account sem kell, ugye?

2015. jan. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neten is akarsz vele játszani akkor kell a gold.
2015. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juj köszi szépen!:) Tehát akkor megvehetem, és kijátszhatom a story módot és adventureban is mehetek? Adventurehoz még nem kell gold igaz?
2015. jan. 7. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

attol hogy nem pc verzio, a RoS kiegeszito marad, tehat kell alapjatek is

es kell account is, bar nem ertem ez miert lenne gond...

2015. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a battle.net acc nem is probléma..tényleg. Na de mindegy, utánaolvastam, és ha megveszem az Ultimate Evil Editiont abban benne van a sima + a kieg is. Köszi a válaszokat a golddal és az accountal kapcsolatban.:)
2015. jan. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!