Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends s5-ben...

MuSky kérdése:

League of legends s5-ben milyen karaktereket vennétek?

Figyelt kérdés

én még elég új vagyok a lol világában, 15ös szinten állok épp' és szeretnék kipróbálni pár új karaktert ajánlanátok párat amik kezdőknek is jók?


adc és support szeretek lenni leginkább.


a support kicsit unalmas de úgy érzme ,hogy muszáj néha ,mert ha én nem lennék akkor más sem lenne az és boton ketten farmolnának meg vinnék el a killeket egymás elől.


akik eddig tetszette kazok: kog'maw, sona, nami és topon olaf



2015. jan. 8. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:

kisebb szinten (15 körül) nekem Tryndamere top, Fiora top/jungle, teemo mid/bot jött be.


adc - varus, vayne, corki, jinx amik elég jól ütnek, esetleg még egy draven, csak ott mindig el kell kapnod a fejszét.


support - thresh, braum, morgana, janna, amik elég hatékonyak.

Sonát nem szoktam vinni, mivel nagy szinten, ahol már vannak rúnák kap 1 snared-t vagy stunt és first blood lett belőle. Namit meg ellenfele válogatja, én a szintemen ritkán látok olyan hülyét, aki nem sétálna ki vagy épp belesétál a földön megjelölt stun körbe.

2015. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leona nagyon egyszerű. Braum szintén, és egy Luciannal vagy Ezreallal darál.

Ezek a legegyszerűbbek.

Morgana elég nagy DMG-t tud osztani, de tudni kell célozni, meg kicsit több skill kell hozzá, mint a fentiekhez.

2015. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ja igen, leona :)

Morgana azért jó, mert egy precízen, jó időben adc-re vagy egyéb carry-re rakott dark shield (E) megvédi bárminemű cc-től, így nem lehet stunolni. Például katarina beugrik ultizni rárakod a shieldet és nem tudják szakítani a kata ultit.

2015. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi, ezekből már tudok válogatni ^^


esetleg még olyan oldalt linkelnétek amit érdemes olvasgatni?


úgy általánosságban a lolról vagy egyenként a champekről?


mobafire-t szoktam, de azon kívül pl valamilyen lol könyv kezdőknek?

2015. jan. 8. 21:46
 5/10 savanyújóska ***** válasza:
Mobafire-n nézz s4-es buildeket is, nagyon sok helyen nem csak a build van, hanem végtelen jó tanács az adott lane-el kapcsolatban. Bár én jungler vagyok/voltam, szóval ott nem árt az ilyesmi, de azon kívül is nagyon sok játéktechnikai tudnivaló volt leírva 1-2 buildben.
2015. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 koviberci válasza:
Szerintem akit apszolút vegyél meg az Teemo. Az egyik legeegyzserűbb champ. lolban, viheted topra, midre, és supportnak is, mert oda is nagyon jó :D Trynda nagyon op topon, nagyon darál. Adc-nek én caitlyn javaslom, mert elég egyszerű, de nagyon op is. Messziről is tudsz lőni, így távol tudod tartani az ellenfeleket magadtól. Ezreal szintén egyszerű adc, csak célozni kell tudni. Morgana az egyik best suppport, aki tud vele játszani az szinte egyedül lehozza a bot lane-t akkor is ha az adc-éd egy idióta (ami elég sokszor van). Én őket javaslom. Oldalt pedig LolKing-et mondanám :)
2015. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Supportnak ajánlom Sorakát is, olcsó és hatékony. Elég passzív lane-en, de a reworkje óta iszonyat nagy healjei vannak, másodpercek alatt felpumpálhatsz egy szövetségest max hp-ra (csak magadat sebzed vele, úgyhogy módjával). Teamfightokban is erős, próbéld mindig a leg sebzettebb szövetségest healelni, az ultid meg mindenkire hat. Vannak akik lenézik, de magas szinten is használták, szóval nem rossz.
2015. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Adc-nek jó: Cait (hatalmas range), Graves (burst adc ), Corki (burst adc szinten), Vayne (lategame orbitalis, hypercarry, flat-tankok ellen jó nagyon) Tristana (egyszeru, nagyon carry)

Support: Leona, Braum, Thresh jók mind, cc; tankossag.

Nami sokoldalú nagyon, ezert is jó.

2015. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a sok tippek, meg pbálom mindet kipróbálni


amúgy szerintetek az miért van ,hogy ashe-t sokan nem szeretik?


arra gondolok ,hogyha vele akar menni valaki akkor egyből próbálja lebeszélni róla 1-2 csapattársa

2015. jan. 23. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudom,pedig rankedon 75% win ratem volt vele s4-ben.

Szerintem azért, mert ahhoz képest nem olyan jók a spelljei.

A passzív az jó, a Q igazából csak egy sok manába kerülő lassítás, plusz sebzést nem okoz.

A W hasznos, mert lassít, sokat sebez, és jól lehet pusholni. (early game op)

Az E nem nagyon, az a plusz gold jó, de csak hosszú távon. A felfedezésnek pedig nagy a CD-je.

Az ulti AP-ból sebez, és ha közelre lövöd, akkor kevés ideig stunol, messzire meg nehéz kiszámolni.

2015. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!