Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen Skyrimban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a játékot, és kb. a 2. főküldinél járok (egy barlangban kell megkeresni ezt-azt egy bazi nagy pókot is meg kell ölni, meg csontvázakat) és egyszerűen folyamatosan meghalok. 1 csontváz megtámad, belém üt 3-at és már halott is vagyok.


Egyébként (magyarítással játszom) Nemes Elf-em van, és nem tudom, hogy ettől függ-e, hogy mit használok (közelharci fegyvert vagy mágiát vagy stb.) magyarul egy ilyen nemes elfnek mit kell használni, ha ez meg van adva?


És persze hogyan tudom elintézni, hogy ne menjen el a kedvem a játéktól csakmert 50x próbálok megölni 1 darab csontvázt...


Légyszi a választ úgy mondjátok, hogy nem értek még annyira a játékhoz, szóval ha lehet magyar nyelven :D



2015. jan. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd lentebb eggyel a játék nehézségét. Semmi értelme úgy játszani, hogy alig bírsz el a dolgokkal, kivéve ha maximalista vagy. A nemes elf az altmer lenne? Az inkább mágusnak való, bár a Skyrim a lehetőségek és eltérések javát kiherélte. A másik amit tehetsz, hogy fejleszted a képességeidet, ezáltal szintet lépsz és több életerőd lesz, jobb képességekhez férsz hozzá.
2015. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt se nagyon tudom, hogy hogy tudom lejjebb venni a nehézséget mivel xboxon játszom, és nem találtam ilyet. Rámentem, hogy játék start és elkezdte magától :P Amúgy utánajártam, a nemes elf az a High Elf angolul...


Úgy olvasom most, hogy a High Elf mágus, és azon belül melyik "fát" érdemes fejleszteni? Valamint lehet azt valahogy resetelni?

2015. jan. 8. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az az altmer akkor. A játék menüjében van a nehézség, de fejből nem tudom hol. Te most normálon játszol.

A leginkább célirányos a pusztítás és a gyógyítás iskola (destruction és restoration).

2015. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Xboxon is hasonlóan van szerintem mint Pc-n, szóval ha a Start menübe bemész, ott meg kéne találd az opciók menüben a nehézséget.


Ha pedig tényleg nem megy, akkor menj ki a barlangból és először csinálj meg pár mellékküldetést Riverwood-ban (bocs ötletem sincs mi lehet a neve magyarul, Folyóerdő...?), ott van 1-2 bemelegítő küldetés, ami segíthet, mert harcolni nem kell csak ide-oda menni és segíteni :D Így esetleg szerezhetsz egy kevéske pénzt és tudsz venni pár potiont (bájitalt), ami segít majd.


Altmerrel kezdeni amúgy elsőként eléggé nehéz lesz, nekem is csak a 2-3. karakterem volt Altmer, az első egy egyszerű Bosmer (Fa elf...?) volt, egyszóval mindenképpen olyan akivel nem csak mágiát lehet igazán használni :)

2015. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh illetve ez kimaradt, de gondolom még nincs senki aki veled menne (follower), ezért ha Riverwood-ba elmész ott keresd meg Faendal-t, ő egy bosmer. Ha megcsinálod a küldetését (figyelj arra hogy neki segíts, ne Svennek, mert Ő szerintem hasztalanabb ezen a szinten :D), akkor megkérdheted hogy jöjjön veled. Ő tud neked majd segíteni, távolról majd támogat.
2015. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!