Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban miért nem...

Minecraft-ban miért nem működik nekem a kar-ajtó?

Figyelt kérdés
Csináltam vas ajtót,mellé a falra egy kart,meghúztam kinyílt kimentem. Aztán kintre is raktam egy kart és hiába húzom se be,se ki nem nyílik az ajtó. Ez tavaly is észrevettem beta 1.7.3-ba akkor azt hittem bug de most már kezdem azt hinni hogy velem van a gond? xD

2012. aug. 31. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
mert ha egyik kar megvan húzva akkor már alapból ad jelet, ha az ajtó 2 karról kap jelet, akkor nem csukódik be. mind2 karnak offon kell lennie akkor van csukva
2012. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van erre a problémára töb redstone szerkezet is, az egyik, hogy gombokkal és t-flipfloppal kötöd be, a másik a kizáró vagy kapu, (XNOR) minecraftwikin mind2 fenn van a redstone áramköröknél. Ha vmi egyszerűt akarsz, simán kösd mind2 oldalról gombbal vagy pressure plate-tel,bár az engem halálra idegesít...
2012. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!