Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed unity vagy...

Assassin's creed unity vagy skyrim jobb game?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Egyértelmű Unity.

A skyrim csak egy tömeg gyártott RPG, amiből millió van, csak mindegyiknek más a története.

A Unity viszont az AC-széria eddigi legkiemelkedőbb darabja.

2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja és mellesleg a Unity nem RPG.
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Saavedro ***** válasza:
100%

"AC-széria eddigi legkiemelkedőbb darabja"


Technikai értelemben maga a nukleáris katasztrófa.

2015. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagy ac fan lehetsz, játszottál már vele?

Én nem ajánlanám az ac unityt. eredetiben van meg és életem legrosszabb 40 euros kiadása volt. Tele van bugokkal, játékhibák ezreivel, a történet már rég lerágott csont, annyira tunkolják rád, a történet lapos és a többi. Jött rá egy patch, ami elméletben javított a horribilis beállításokon meg a nagyobb játékhibákon, hát nem érezhető.


A skyrim nekem személy szerint nem jött annyira át, de van nem is egy ismerősöm, akinek 500-600+ órája van a játékban. Kijátszod az alapot skyrimot, majd ha bírja a géped beleraksz 100 modot és úgy rengeteg + opciót kapsz. Pl van hőmérséklet mérő, ehhez sátor, hogy meg ne fagyj, éhezés, ha eszel az nem azonnal tölt (telenyomod a buci fejed burgonyával) hanem időlegesen tölti az életcsíkod meg egy rakat másik.


Szerintem egy skyrim-mal jobban jársz.


A másik:

Nem tudom az első mit gondolt, de az Assassins Creed sorozat is egy rpg, mint a Skyrim, ugyanis az adott korban mindig egy adott személlyel játszol, őt személyesíted meg. Az már más kérdés, hogy tele van parkour elemmel, de ettől még nem lesz parkour simulator.


De ha nem tudsz dönteni, az internet világában élünk, megszerzed kétesebb forrásból (pl torrent) és kipróbálod mindkettőt.

2015. jan. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Unity-t hihetetlenül hamar meguntam. Ahogy előttem is írták, sok volt benne a bug, amit majd biztosan kijavítanak, de addigra már kedvem se lesz a játékra nézni. Az összes eddigi AC közül a legjobb eddig a 2, és a Brotherhood volt, mióta valamilyen oknál fogva kalózosdit játszunk, meg ilyenek, azóta nekem egy kicsit elveszett az élmény. Mindig raknak bele újításokat, de ha jobban belegondolosz itt mindig csak egy dolgot csinálsz: Assasin vagy és kész ^^"


Skyrimban jóval több órám van, eddig ez lett a legjobb Elder's Scrolls játék. Miután kivittem, fél- egy évig hozzá se nyúltam ismét, azt is meguntam, de utána ismét kedvem lett hozzá, új karaktert csináltam, letöltöttem hozzá egy csomó új modot és máris, mintha egy megújított verziójával játszanék. Úgy érzem jóval több benne a lehetőség, változatosabb mint a Unity. Tény, ha itt például assasint akarsz játszani, akkor nem fogsz falakon ugrálni, mondjuk nincs is hol ugrálni nagyon....


Illetve azt se felejtsük el, hogy a Skyrim Legendary Edition (amiben benne van az összes DLC) jóval olcsóbb, mint a Unity ebben a pillanatban.

2015. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ min játszol. Xbox-on lehetetlen irányítani a skyrimet, persze csak a magamfajta pc-seknek. Ugyanakkor, szerintem te pc-n akarsz játszani, mert az unity és a skyrim két külön konzolgenerációra készült. Ha jól tudom. Ami kár, hogy kevés a pc ami rendesen elvinné a unity-t, skyrimmel nincs ilyen gond. Nem tudom játszottál-e már az Assassin's creed 4-el. Mert ha nem, akkor felejtsd el a unity-t, a 4-et kötelező kipróbálnod :D És mindenképpen szakíts majd időt a skyrimre is. A világ legjobb rpg-je.
2015. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!