Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed Black Flag...

Assassin's Creed Black Flag PC-n vagy PS3-on jobb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az egész sorozatra, mert idáig csak PC-n játszottam, de a PS3-am lassan 2hetes és megszoktam az irányítást. Így elgondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e PS3-ra a játékot. Irányításilag sem tudom, mert 1 AC résszel sem játszottam konzolon.

2013. nov. 15. 10:48
1 2
 1/14 aspikami ***** válasza:
Nov 22-én jön PC-re :)
2013. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudok várni. Előrendeltem már, de akkor is sok idő az az 1 hét :DD
2013. nov. 15. 11:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pc-n, de én utálom a konzolokat, nem bírok rajtuk játszani.
2013. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
PC-n szebb, PS3-mon viszont van exkluzív DLC a játékhoz
2013. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
PS3 verzió jobb. Egyrészt van amár említett exkluzív DLC, másrészt meg a Ubisoft az utóbbi időben borzalmasan elrontja a PC portokat és elég erős kell alájuk, hogy ne akadjanak. Végezetül pedig az AC-ket kontrollerrel az igazi játszani.
2013. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
PC-n egyértelműen sokkal szebb és ahogy szokás sokkal olcsóbb is a konzolos verzióknál. Ha az AC3 futott a gépeden, akkor ez is fog. Azzal, hogy kontrollerrel jobb játszani vitatkoznék, de végül is PC-re is lehet kontrollert kötni.
2013. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát.. 8 ezerrel olcsóbb a PC-s változat. A 3 tökéletesen futott, a városokban full grafikán meg-megröccent néha, de azonkívül semmi gond nem volt. A konzolos irányítás nekem bejön. Pl. a GTA-t sem tudtam elképzelni kontrollerrel, mostanra pedig a GTA V-t tökéletesen tudom irányítani és meglepő, de tetszik. Habár akkor lehet, hogy valahogy a PS3-as kontrollert rákötöm a gépre és akkor kipróbálom. :D Köszi a válaszokat, marad a PC-s változat szerintem. :)
2013. nov. 15. 23:05
 8/14 anonim ***** válasza:
hol olcsóbb 8ezerrel?
2013. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
PS3-as kontrollerrel nagyon sokat kell kínlódni hogy menjen PC játékokkal, a legtöbb viszont támogatja az Xbox360-ast.
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azokkal, akik szerint a kontrollert nem lehet megszokni. 1,5 éve van PS3-mam, előtte CSAK pc-n játszottam,(többek között az AC 1-et is) kontroller max. 10-20 percekre volt a kezemben, össz. olyan 3-4 alkalommal. Kemény 2 hét alatt teljesen hozzászoktam a kontrollerhez, most már a billentyűzet+egér kombó lenne fura. Azt aláírom, hogy vannak olyan game-ek,amiket kontrollerel nehéz irányítani (pl. az eredeti Devil May Cry-ok),de az AC aztán pont nem közékük tartozik. Logikus, abszolút egyszerű irányítása van.

A kérdésre felelve pedig én - nem a hazabeszélés miatt - de a PS3-mas verziót ajánlom, már csak az exkluzív Aveline-s tartalom miatt is (Y)

2013. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!