Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdjek bele a videózásba?...

Kezdjek bele a videózásba? Többi lent. Trollok kíméljenek.

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni videózni, elsősorban gameplayeket és vlogokat, mint pl amit szefi, csonti és Herby csinál/csinált, csak egy csomó olyan emberkét ismerek, aki megkérdezte itt gykn hogy milyen játékról videózzon például, és csomóan leszólták hogy "minek még több gameplay csatorna" stb. Szerintetek ezek után érdemes elkezdeni? Mert én nagyon szeretnék vele foglalkozni....
2015. jan. 11. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz. Kit zavar?
2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csináljad, de szerintem is tele van már mindenkinek a töke a gameplay csatornákkal. Hiába tolja még Szirmai is a Gameday irodát, engem az sem érdekel, de a nagy többséget sem, ahogy nézem. Mi a fenéért jó nézni ahogy más játszik?


De ha számodra ez egy szórakoztató hobbi lenne, akkor csináld, de ne lepődj meg, ha a videóidnak hónapokkal később is csak 14 nézője lesz, amiből 10 te vagy.

2015. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik csinald

de ne gyere egy het mulva azzal a kerdessel hogy hogyan legyen nepszerubb a csatornad.

2015. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a beszédkészséged, jó a hardvered, tudsz vágni/szerkeszteni, akkor hajrá.
2015. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!