Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom melyik legyen Azir,...

Trundle kérdése:

Nem tudom melyik legyen Azir, Elise, Rek Sai?

Figyelt kérdés
mind a 3 nagyon jó de eliset és azirt az erősebbek ajánlják rek saira pedig mindenki azt mondja hogy jó

#League of Legends #Hős választás
2015. jan. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rekszáj legyen!
2015. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD oks mégmegondolom de nagy rá a százalék
2015. jan. 12. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb.
2015. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

High elonál: Azir > Elise > Rek'Sai

Low elonál: Rek'Sai > Elise > Azir.


Azért így, mert ezek közül Azir a legerősebb, de csak miután van néhány itemje. Lategameben az egyik legerősebb champion jelenleg. Rek'Sainak a fellökés az egyetlen ccje, ami hasonlít Jarvan E+Q combojára, csak lassabb és könnyebb kikerülni, sebzése pedig a Q-jára épül, amit hamarosan nerfelni fognak, lehet már nem is lesz olyan erős, mint most. Viszont az ulti az nagyon hasznos, ha nem ássák be az alagútjaidat, mert akár top gank után egyből mehetsz botra is, vagy farmolás közben countergankelhetsz. Elise-zel még nem játszottam az új jungleben, de minimális életet veszít, mert a passzívja tankolja a campeket. A gankjei is erősek.

2015. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi végül Rek Sait vettem meg de a kövi 100% azir lesz
2015. jan. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!