Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 leszáll az éj?

Bokros Fanni kérdése:

The sims 3 leszáll az éj?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Leirnátok mi jó és a rossz a the sims 3 leszáll az éj kiegészitőben? Elöre is tudja aki válaszol hogy nagyon nagyon köszönöm!!

#Sims #Sims 3 #Leszáll az éj #the sims 3 kiegészitő
2015. jan. 15. 20:44
 1/2 Meszibence ***** válasza:

Én már régen játszottam de szerintem jó. Kapsz egy Nagy várost Ami jól néz ki, sok ruhát... Szerintem érdemes megvenni / letölteni.


Nekem a kedvenc kiegészítõim:

Álomállások

Leszáll as éj

Házikedvencek

Vár a szimpad

Évszakok

Szigetvilág

2015. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Sims 2 Éjszakák akkor ez is tetszeni fog. Kapsz már jól kinéző ruhát és frizurát, zenélni tanulhatnak a simek (zongora, dob, nagybőgő),simed vámpír lehet, ami szerintem rendkívül szórakoztató, illetve, igen Bridgetport jópofa város. Mindemellett kapsz új állást (színész/rendező) illetve két majdnem-állást is, simed mixerkedhet a bárokban, vagy bandát alapítva zenészkedhet (az utóbbihoz türelem kell, mert ritkán ad fellépési lehetőséget a játék.) És lehet komornyikod is aki (súlyos összegért) takarít-főz-gyereket nevel.


Sajnos azonban ez a kiegészítő is amolyan félkész. A szórakozó helyeken ritkán vannak más simek, az apartmanok nem sikerültek valami jól, a sztárrá nagyon könnyen válhat a sim (véletlenül is), és igazából semmit nem ad hozzá a játékhoz, ez a celeb dolog. Kevés az új interakció.


Összességében nem rossz. Letölteni megéri, megvenni... hát nem olyan biztos.

2015. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!