Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. The Sims 3 Természetfeletti...

1. The Sims 3 Természetfeletti erök telepítése? 2. The Sims 3 Leszáll az éj Lemezhitelezés sikertelen miért?

Figyelt kérdés

1.Az a gondom hogy mikor elíndítoma Természetfeletti erö c. telepítőt akkor panelben való frissitést kér utána meg kilép a teleítőből.De a panelben nem is enged frissíteni.

Ez miért van ?


2.Szépen normálisan crackeltem a Leszáll az éj kieg. de még mindig ezt agyja be mikor betölti a játék a város választásán:Lemezhitelezés sikertelen .Nem tudjuk megerősíteni hogy a birtokomban lévő lemez a The Sims 3 Leszáll az éj jogtiszta másolata.Kérjük,vedd fel a kapcsolatott az ügyfélszolgálattal !


És ez még miért van ??


(Helyesírásért elnézést!)


Kösz ha választ előre is !



#TheSims3-Minecraft-AssassinsCreed-FarCry-GTA-FIFA-Multiplayer-Sims2-Skyrim
2014. jún. 21. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Valószínűleg az a gond, hogy a sima Sims 3-at kell először felfrissíteni.


2. Valószínűleg rossz a crack. Valamit biztosan elrontottál, vagy a crack-ben használt Key nem megfelelő, keress egy másikat, ennyit tudok így hirtelen segíteni a távolból :)


Ezek csak tippek, mert konkrétan ez a játék nekem megvan eredetiben, de más játékoknál is már előfordult nekem ilyen, ezért gondolom ezek lesznek a problémák. Oh, illetve a telepítés sorrendje is segíthet, először természetesen a sima Sims 3, utána a Leszáll az Éj majd a Természetfeletti, mert így jelentek meg egymás után :)

2014. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2.Régebben még jó volt amit most használnék crack csak most valamié sz@r@kszik.Azért kösz a tippet .
2014. jún. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!