Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Farming...

Mi a véleményetek a Farming Simulator 15-ről?

Figyelt kérdés
Jöhet jó rossz kritika egyaránt. Feltétlenūl ne felejtsétek el odaírni, hogy mi a véleményetek a játék grafikájáről és játékmenetéről!

2015. jan. 17. 16:12
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
A 2013-as verzióban eltöltött kb 1000 óra után nekem a 2015 egy kifejletlen, logikátlan, kicsit erőltetett, a favágáson kívűl semmit sem újító(amit inkább nem jellemeznék mert 3 percig bírtam a fadarálóval a szórakozást...) de szép grafikával rendelkező játék. Én maradok a 2013-as verziónál. A menüje használhatatlan de a térkép az tetszik. A gépek egész jók lettek csak elég monoton a sok nyuszi benne.
2015. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bamboochatheone ***** válasza:
Megjelenés előtt egy hétig számoltam a napokat hogy mikor jelenik meg de ahogy kipróbáltam egyből csalódnom kellett sajnos. Eleinte a fizikát totálisan mellőzte de ezen a patch valamennyire segített.
2015. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is számoltam vissza a napokat.

De azért nem csalódtam. A grafikája teljesen jó, viszont hozhattak volna valami újat a földművelés részéhez, tényleg nem változott sokat.

Pozitív, hogy 2 mapet is beleraktak és a gépkar is szépen bővült újabb és újabb márkákkal, gépekkel (azért hiányolom a John Deere-t, Claas-t, Deutz Fahr-t, de összességében jó így). Nekem a mapek kialakításával sincsen nagyobb gondom, szép, hangulatos lett. Az erdészet jó újítás lett, érdemes volt belerakniuk, jót lehet szórakozni vele.

2015. jan. 18. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lett! A favágásos része is jó (azt hittem hogy a traillerekben csak viccelnek). Nekem az nem tetszik benne hogy a földművelés részében nincs semmi ùj növény.
2015. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Viktor 2000 válasza:
ti ugy töltöttétek le???
2015. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?

Én megvettem, de torrentről is le lehet tölteni (ingyen).

2015. febr. 8. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nekem le lett töltve torrenttel amíg a gépem be nem mondta az unalmast
2015. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!