Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokkal szerettek...

Milyen játékokkal szerettek játszani?

Figyelt kérdés
Mitől lesz számotokra egy számítógépes játék újrajátszható?

2015. jan. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

történet, rengeteg választható rész, ahol egy-egy választás más végkifejlethez vezethet, jó példa erre a Dragon Age.


A másik a tonnányi mellékküldetés, felfedezhető táj, pl World of Warcraftban, régen sokat játszottam vele, mert mindig találtam valami új, érdekes helyet, küldetést.


A lényeg, hogy változatos legyen, sok opcióval. Annak nem látom értelmét, ha mész 1 kijelölt úton és nyakon versz mindenkit, mész tovább, pl Sacred 3, felénél ott is hagytam.

2015. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam a hangulat a fontos, és hogy mit vált ki belőlem. Nem baj ha lineáris a játék ( a régi játékok java része az volt, és senkinek nem volt ezzel semmi baja), az sem baj ha maga a játékmenet egy picit már rókabőr, ha képes megfogni benne valami, ami miatt újra átakarom élni az élményt. Jó példa erre a Spec Ops The Line: A játékmenete egy egyszerű modern Cover Based Shooter, de a depresszív rockzene, a kőkemény képi megjelenítés, és a hangulat vitte a hátán az egészet.

Vagy pl. a Medal of Honor Warfighter: A játékmenet egyszerű modern FPS, de aki szereti azt a militarista hangulatot, amit magukba a katonákba is belevernek, az jót szórakozhatott a produktumon.


Egyébként nagyon sok mindennel szívesen játszom, szeretem a nonlineáris, és lineáris játékokat egyaránt. Műfajban meg talán a stratégiai játékokat nem szeretem, kivéve a Tom Clancy's Endwar-t, és a Starcraftot.

2015. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább FPS-TPS-el.

Am legyen hosszú kössön le és legyen változatos ellenfelek pályák és teendőkben.


Bár én 360-on és PS3-n is játszok nem csak PC-n.

2015. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leg inkább fps tps de jöhet más is. Valamikor ez jön be valamikor az.
2015. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
This war of mine
2015. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!