Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Play Station 3-ra milyen...

Play Station 3-ra milyen jatekot tudtok ajanlani egy 7 eves fiunak? Eröszakmentes, logikai, kreativ, esetleg mozgasos jatek erdekelne. Kösziii

Figyelt kérdés

#PlayStation 3 #7evesfiu
2015. jan. 19. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy labdát nem lenne olcsóbb venni...?
2015. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem en vettem neki, ajandekba kapta. Van labdaja, es minden egyeb mas jateka is. Pont ezert kerdezem, hogy van-e valami neki valo jatek rajta, mert en sem dijazom,de ha mar megvan, lehetne ertelmes jatekra is hasznalni. En egyaltalan nem ismerem ezeket a jatekokat, azert kerdeztem itt, hatha valaki tud valami neki valot ajanlani. Eddig ugyis csak dvd-t neztem rajta :) de ha nincs neki valo, akkor marad nekem dvd-nezesre :)
2015. jan. 19. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
LittleBigPlanet (1-2-3) kifejezetten ennek a korosztálynak készült. Esetleg Kingdom Hearts. Bármelyik lego játék. Disney infinity vagy skylanders szintén kicsiknek készült.
2015. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Naaaagyon köszönöm! :)
2015. jan. 19. 14:02
 5/11 kábeltolvaj válasza:
Ha szereti a focit akkor a FIFA akármennyi, vagy jégkorong: NHL, LittleBigPlanet, Need for Speed, Dirt
2015. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi szepen. Need for speed, sonic beszerezve. meg valami frizbis is van :) sport champions :) ahhoz van kamera meg valami vilagitos kezbevalo cukisag :) latszik, hogy nem ertek hozza :) :) :)
2015. jan. 19. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
"vilagitos kezbevalo cukisag :)" Na az lesz a PS Move :)
2015. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igeeen az! Elsöre megijedtem, amikor meglattam, de tetszik, hogy olyan szep rozsaszinen vilagit :) :)
2015. jan. 20. 12:32
 9/11 anonim válasza:

Én ajánlanám még a Trine 2 nevű játékot. Gyönyörű színes fantázia világban játszódik, kellemes zenékkel, aranyos történettel és rengeteg logikai puzzle-vel, állítható nehézségi fokozattal. Lehet ketten is játszani, egy képernyőn és online is.

A PlayStation Network-ről lehet letölteni 3000 forintért.

2015. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönööm!!! :)
2015. jan. 21. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!