Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben hogyan lehetek...

Cartoonguru kérdése:

Skyrimben hogyan lehetek vérfarkas vagy vámpír? Plusz egy kis segítség a Sötét Testvériséghez kellene.

Figyelt kérdés

Nincs magyarositva a gépemen.

1. Ezekhez külön kiegészítő kell?

2. Ha nem kell, akkor hogyan kell átváltozni vagy kit kell megölni ahhoz hogy vérf. v vámp. legyek? Mennyi idő mire a hatás teljesen kialakul? Eddig Morrowinddel játszottam és kezdő vagyok. + Csatlakoztam a Sötét testvériséghez, és ugye ha a főküldit csinálod akk egy idő után a Birodalmiak lerohanják a főhadiszállást. Hogyan lehet mellékküldetéseket vállalni? Ha ez megtörténik, az Éjanya ad feladatokat de azok unalmasak, van egyáltalán értelmük? Kilyukadsz velük valahova?



2015. jan. 24. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Vámpírrá válás: általában vámpírral harcolva elkaphatsz tőlük egy fertőzést, amitől az leszel.


Vérfarkas: a Companions küldetések során az leszel.


Kiegészítő nem kell. A Night Mother mindig csak ilyen mellékküldetéseket fog adni, időtöltésnek jók csak, céáljuk nincs.

2015. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. De...vámpírok hol bukkannak fel gyakran, és companions küldetések alatt mit értsek? Nagyon az elején vagyok. Előre is bocs ha fárasztalak az értetlenségemmel. ^^'
2015. jan. 25. 01:01
 3/5 8072 ***** válasza:

Whiterunban a Jorrvaskrban vannak (a palota előtt az a nagy épület) A vámpírok szerte szétt vanak keresgélj barlangokban sírokban stb vérfarkas és vámpír egyszerre nem lehetsz. És ha tudsz angolul akkor ez a kető oldal sokat segíthet.


[link]


[link]

2015. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vámpír ne legyél, nagyon rossz mellékhatásai vannak, de ha annyira az akarnál lenni, akkor van egy olyan küldetés(bocs, de a nevét nem tudom), amivel lehetsz erős vámpír, ha megfertőznek az nem való semmire. Inkább legyél vérfarkas, ami erős, van csak egy lényegtelen mellékhatása és könnyű azzá válni. Whiterunban bemész a Jorrvarskba és beszélsz Farkassal(ez az angol neve). Az Éjanyás melléküldetések csak pénzszerzésre valók.
2015. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől.
2015. jan. 29. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!