Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks! Melyik ág,...

World of Tanks! Melyik ág, nemzet nem szivat?

Figyelt kérdés

Most szereztem meg a T34-85-öt...és nem találok szavakat.nagyon rossz

A T34-hez képest egy nagy ******

És ezenkívül állandóan szivat.a matchmaker folyamatosan dobál be a tier 8as csatákba.

Semmit nem érek egy IS-3,KV-4,Királytigris,Löwe,Centurion vagy egy Pershing ellen.

Már ott tartok hogy emiatt elment a kedvem a játéktól.

Valami jó ágat vagy nemzetet mondanátok?



2015. jan. 27. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
nincs olyan ag, az egesz jatek egy szivas...
2015. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Az egész játék végig szivat. Csak akkor fair a játék ha prémiumot veszel. Ezért is hagytam abba, mert egy mocskos csaló játék
2015. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valaha fizetnel a jatekert eszrevenned hogy semmi kulonbseget nem fogsz latni jatek alatt.
2015. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Csak azt, hogy a lövedéket nem pattog úgy az ellenségről, de viszont az ellenség lövedéke annál jobban rólad.
2015. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hat persze, elarulok egy titkot:

ocsemnek tobb honapot is volt premiumja, es semmi, ismetlem SEMMI kulonbseget sem lehetett eszrevenni

csak olyanok nyafognak a premium miatt akik meg eletukben nem fizettek egy jatekert...

2015. jan. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem fizettem, és nem is fogok soha egy játékért. Én még a Closed Beta-ban kezdtem a játékot, akkor még élvezhető volt. Nem "csalt" ilyen mértékben
2015. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

es soha nem is fogsz...

viszont jatszani akarsz es gondolom szerinted is a jatekfejlesztok csak lelkes onkentesek.

2015. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. De ha azt akarják hogy vegyem meg a jatékot ne free-re csinálják meg prémiummal. Hanem pénzért tudjak csak játszani. Akkor nem lenne ilyen probléma
2015. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lakod Dezső ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy az előttem szólók miért szidják ennyire a játékot, persze nekem is voltak szívatós tankjaim, de még is túléltem, és megszereztem az elegendő xp-t a következő tankhoz, szerintem pont ezért élvezhető, hogy nem 10 csata után tudsz kinyitni egy tankot, hanem meg kell dolgozni érte. Nekem most speciel a hellcat szivat, eddig az előtte lévő amcsi tankokkal simán nyertem a csatákat, de a hellcat egy élvezhetetlen ***...
2015. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A T-34/85 célja nem az, hogy szemtől-szemben harcoljon egy Löwevel, IS-3-al, Tigris II-essel vagy Centurion-nal hanem a saját csapatod nagy tankjainak a támogatása. Minden csatában érdemes tudni hol a helye a tankodnak. Nekem is volt T-34/85-öm és tényleg alapon kicsit gyengécske, de ez nagyon sok tankra igaz. Ha rögtön fullosan kapnád meg akkor nem lenne benne igazán kihívás és pillanatok alatt végigmennél egy ágon az pedig szerintem nem jó mert kiveszne a játékból a lényeg. Fullosan a T-34/85 nagyon jó gép. Én 8-as csatában sem rémültem meg vele csak int írtam tudni kell, hogy akkor nem loholunk előre és próbálunk legyűrni egyedül KV-4-eket..stb.


Ha könnyen kezelhető ágakra akarsz menni akkor jón vagy mert a szovjet közepes tankok nagyon jók, de a nehezek (főleg az IS-7) is rendkívül népszerűek.

2015. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!