Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wot-ban melyik nemzetnek a...

Wot-ban melyik nemzetnek a jobb tier 10-es nehéz tankja, ha mindet ugyanolyan jól bírom használni? Angol? Német? Szovjet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ruszki, ott nem spórolták ki a vasat belőle :D
2015. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
német rohat nehéz átlöni jokat sebez E100 ajánlom
2015. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Basshunter5000 ***** válasza:
79%
Jó kezekben az fv heavy avval a brutális dpm el csodákra képes ;)
2015. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szovjetet baromi könnyű használni (persze nagyon könnyű elcseszni). Igazi közelharci gép mind az IS-4 mind az IS-7. Veszett jó a páncéljuk. Németeknek sok az életük, a páncéljuk kemény az E-100 150mm-es lövege meg hatalmasat sebez. A brit FV brutál gyorsan és pontosan lő. Közelharcra is alkalmas, de a páncélja nem olyan jó mint a szovjet vagy német társainak. Inkább másodvonalbeli tanknak használatos mert ott tud legjobban érvényesülni a kiváló lövege. Szerintem.


De ha mindegyiket ugyan olyan jól használod akkor igazából legjobbat nem nagyon lehet választani.

2015. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Előttem már leírták nagyjából...

Én csak annyit tudok hozzátenni, hogy nagyban befolyásolja a játék stílusod. Ha szeretsz rátörni az ellenségre, akkor inkább szovjet (IS-7, IS -4), mert ezeket nagyon nehéz szemtől szembe penelni. Ugyanígy a németek is, de a szovjetek sokkal fürgébbek.

Az angol, meg az amerikai heavykkel ügyesebben kell játszani, mert könnyebb kilőni őket, viszont jobb az ágyújuk. A Fv-vel akár messzebbről is tudsz állatkodni (pontosabb mint a többi).


A legtöbben (mármint szerintem és más ismerősöm, és az interneten levő wotosok szeint) az IS-7 et mondják a leghasználtabb heavyként. Én is ezt a sort használtam legelőször.


Remélem tudtam segíteni!

Üdv

2015. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra jutottam hogy megyek IS-7 és az E100 fele is, és majd ha oda érek kiderül melyikkel vagyok jobb.

2015. jan. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!